Vítejte » NOVINKY » Matematický úkol: Přesuňte pouze jednu zápalku a vyřešte rovnici za méně než 20 sekund.

Matematický úkol: Přesuňte pouze jednu zápalku a vyřešte rovnici za méně než 20 sekund.

IQ testy a hádanky jsou v dnešní době velmi populární. Lidé se rádi vyzývají a porovnávají při řešení různých druhů mentálních problémů. Možná jste již slyšeli o hádance dne, která je v současné době velmi populární na sociálních sítích.

Jedná se o krátký, ale intenzivní test, který má prověřit vaši rychlost, pozornost a schopnost řešit problémy. Cílem je vyřešit rovnici za méně než 20 sekund.

Výchozí rovnice je 8 x 8 = 12, ale tato rovnice je špatná a vy musíte najít správné řešení. Pokud jste pro tuto výzvu připraveni a chcete si vyzkoušet své schopnosti, přečtěte si, jak vyřešit dnešní hádanku.

© Simpujcka

 

Najděte řešení hádanky!

Dnes vám nabízíme hádanku, která vyžaduje hodně soustředění a postřehu. Musíte najít řešení a pochopit rovnici, která za výzvou stojí. Pro vyřešení úkolu můžete přesunout pouze 1 zápalku. Jste připraveni přijmout tuto výzvu?

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.