Vítejte » HOROSKOP » Měsíc květen 2023 přinese těmto znamením zvěrokruhu problémy.

Měsíc květen 2023 přinese těmto znamením zvěrokruhu problémy.

Měsíc květen nebude pro mnoho znamení zvěrokruhu jednoduchý. Zatímco někteří zažijí dokonalý měsíc, jiní budou mít problémy a emocionální horskou dráhu. Zatmění Měsíce ve Štíru 5. května a retrográdní pohyb Merkuru až do 15. května zasejí pochybnosti a zmatek do jejich osobních i pracovních vztahů. Zde je pohled astrologů.

Láska, přátelství, práce… Podle astrologie má každé znamení zvěrokruhu jiný způsob řešení problémů. Odborníci na astrologii doporučují, aby si zástupci těchto konstelací uvědomili všechny potíže, aby je mohli proměnit v příležitosti do budoucna. Nejde o to utíkat, je čas ujmout se vedení s větší lehkostí!

Která znamení zvěrokruhu budou mít v květnu smůlu?

Květen bude v astrální rovině velmi intenzivním měsícem. Zejména tři znamení zvěrokruhu by mohla mít v určitých oblastech těžkosti. Bez dalších podrobností zjistěte, zda patříte mezi ta méně šťastná.

Lev

Prvním znamením, které bude ovlivněno negativními energiemi května, je Lev. Bude na čase, aby odložil svou soutěživou osobnost a naslouchal svému profesnímu okolí. Přestože má však toto ohnivé znamení hromadu problémů k řešení, nebude se muset při realizaci svých prioritních projektů plně spoléhat na ostatní. Měsíc květen slibuje být plný výzev. Nepřekonatelné? Ani ne… Hvězdy králi zvěrokruhu radí, aby i nadále jednal se silou a odhodláním; cílem je přetvořit překážky v užitečné zkušenosti do budoucna. Místo toho, aby se při sebemenší pochybnosti či překážce vzdal, bude muset věnovat čas přehodnocení určitých možností a stanovení promyšlených a ambiciózních cílů. Měl by se také vyvarovat ukvapených reakcí. Retrográdní Merkur mu nabízí příležitost lépe pochopit probíhající změny. Pokud se chystá změna v kariéře, Lev bude pravděpodobně schopen zvolit ten nejlepší směr. Hvězdy zůstávají sebevědomé! Díky svému know-how a vytrvalosti bude schopen vše překonat bez skutečné újmy.

Panna

Také květen bude pro Panny komplikovaný. Podle hvězd nebude toto zemské znamení v nejlepší fyzické kondici. Většinu času se budou cítit ztracené a zavalené problémy. Vzhledem k planetárním trajektoriím, které jsou orientovány na nečekané události, to není překvapivé. Bude muset zůstat ostražitý, protože může dojít k chybám. Někteří závistiví kolegové nebo přátelé by mu navíc mohli způsobit potíže v práci. A to není všechno: některé průtahy ho donutí přijmout riskantní rozhodnutí. Několik nadměrných nákupů by také mohlo do konce měsíce vést k finančním starostem. Ale nemusí to tak být! Panny budou moci ustoupit a soustředit se na to, co je důležité. Výlet na poslední chvíli bude příležitostí k načerpání nových sil a nápadů pro vaše budoucí projekty. Není třeba se do ničeho nutit, protože hvězdy slibují rychlý návrat do klidu. Na konci tohoto období si totiž Panny udělají čas na to, aby vyživily své ambice na osobní i profesní úrovni.

Vodnář

Vodnář je také jedním ze smolných znamení zvěrokruhu. Toto vzdušné znamení bude čelit finančním problémům. Může pro ně být například obtížné dokončit některé projekty, vyplácet mzdy nebo udržovat vyrovnaný rozpočet. Během května budou muset Vodnáři hájit některé zájmy, aby znovu získali určitou harmonii v osobním životě. Profesionální vztahy a partnerství by tento měsíc neměli zanedbávat. Rozšíření vašich kontaktů by vám naopak mohlo umožnit získat užitečné dovednosti pro rozvoj vaší profesní kariéry. Tento měsíc není vhodný pro transakce. Měl by se vyhnout podepisování důležitých dokumentů nebo přijímání ukvapených rozhodnutí. Astrologové také předpovídají neshody s rodinným kruhem. Planety ho však povzbuzují k zahojení ran a obnovení dialogu. Tento proces však může být pro toto znamení zvěrokruhu vyčerpávající. Bude si proto muset stanovit určité hranice, aby si uchoval energii. Buďte trpěliví!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.