Vítejte » HOROSKOP » Milostné horoskopy: polovina dubna přináší pro tato tři znamení zvěrokruhu velmi příjemná překvapení.

Milostné horoskopy: polovina dubna přináší pro tato tři znamení zvěrokruhu velmi příjemná překvapení.

Planety nám každý týden rozprostírají své energie nad hlavami, aby nám pomohly posunout se vpřed. Pro některá znamení zvěrokruhu je to znamení, že se karta obrací v jejich prospěch. Zde je seznam nejšťastnějších znamení zvěrokruhu v tomto týdnu.

Jsme uprostřed jara. Stromy začínají kvést a příroda se probouzí, a tak se nám pomalu otevírá období lásky. Ve vzduchu je cítit závan romantiky. Následuje touha obnovit kontakt s těmi, které máme rádi, a možná i poznat nové lidi. Brzy období Berana, dynamické, živé a vybízející k podnikavosti, ustoupí období Býka, jemnějšímu, sentimentálnějšímu a především více zaměřenému na city a emoce. Než se však ponoříme do remaku slavné „Pýchy a předsudku“, nabídne nám obloha sladké intermezzo. Týden od 13. do 19. dubna 2023 je týdnem štěstí a lásky. Důkazem je žebříček nejlépe se vydařených astrologických znamení tohoto týdne na základě předpovědí astrologa Jeana-Yvese Espié.

Předpovědi horoskopu na týden od 13. dubna 2023

Jsou týdny plné složitých energií a okamžiků, kdy se zdá, že se vše seřazuje. Zapomeňte na napětí, bolesti hlavy a zbytečné zpochybňování. V příštích dnech nám nad hlavami destiluje příval dobrých vibrací jeden z nejslunečnějších jevů, který existuje. Bez ohledu na to, jaké je vaše astrologické znamení, může to pro vás být jeden z nejšťastnějších týdnů v roce. A právě spojenectví Slunce a Jupitera ve znamení Berana musíme poděkovat. Tyto dvě hvězdy nám nabízejí bulvár, který nám umožní uskutečnit naše nápady a realizovat naše projekty. Na pořadu dne: ideální kombinace síly, energie, sebedůvěry, štěstí a expanze. Všechna naše přání se tak mohou uskutečnit. Samozřejmě za předpokladu, že se vám podaří jít cestou srdce, připomíná Mars v Raku.

Rudá planeta, velekněžka ambicí, se zase přátelí s Merkurem v Býku, aby nám pomohla odvážit se sdílet to, co nás baví. Je čas ponořit se do nálady kiffu. A tím dobré zprávy nekončí, protože Venuše v Blížencích nás povzbuzuje k flirtování a vnáší do našeho soukromého života více lehkosti. Zkrátka nám dává jediný úkol: oddat se vášni, aniž bychom si museli klást otázky. Měli bychom jen poznamenat, že pokud se konjunkce zdá být pro randění ve vší prostotě ideální, nebesa nás prosí, abychom do výměn nevkládali příliš mnoho nadějí. Jestliže nás hvězdy ujišťují, že se mohou zrodit krásné příběhy, neříkají, že jsou stvořeny k tomu, aby vydržely. Vezměme si tedy příklad z Horáce a jeho slavné básně, aktivujme režim „Carpe diem“ a uvidíme, co se ještě stane!

Horoskop: toto astrologické znamení bilancuje svůj milostný život

Ryby nejsou ze všech znamení zvěrokruhu nejupovídanější, ale bezpochyby patří k těm nejromantičtějším. Kvůli lásce jsou tedy Ryby někdy ochotné opustit svou komfortní zónu. Chtějí si tak zachovat svůj kokon, rovnováhu nebo prostě jen pečovat o sebe. „V tomto týdnu vás podpoří mnoho planet, které posílí vaše sebevědomí a povzbudí vás ke sblížení s druhými a ke konstruktivním úpravám na milostné frontě,“ varuje Jean-Yves Espié. Můžeme tedy očekávat, že se Ryby postupně otevřou své druhé polovičce nebo své lásce. Nesen vlivem planet se rozhodne vzít věci do svých rukou a otevřeně promluvit.

Výsledek může být jen pozitivní. V páru se tím upevňují vzájemná pouta. Jste-li svobodní, můžete vidět věci jasněji. On nebo ona si stanoví podmínky, definuje, co potřebuje, co skutečně chce a co nechce nebo už nechce. „Využijte tohoto kontextu k tomu, abyste se znovu zaměřili na to, co je dosažitelné, a nejistotu odložte stranou. Ušetříte tak čas,“ radí astrolog. V krátké době se poslední vodní znamení bude cítit lehčí, jako by se zbavilo zátěže. Díky tomu budete mít volnou ruku k nalezení lásky nebo k tomu, abyste se do romantiky ponořili klidněji. Přestávka je nezbytná. Trocha odstupu nebo introspekce bude ideální k tomu, aby si uvědomil, že je dobré užívat si sladkých chvil.

Horoskop: Tento týden slibuje pro toto astrologické znamení obzvlášť romantický.

Již několik týdnů dominují ohnivá znamení – Beran, Lev, Střelec, na vrcholu žebříčku nejšťastnějších znamení. Je třeba říci, že pro ně je vše intenzivně pozitivní a snadné. Toto období jim nabízí živé energie, které je tlačí k tomu, aby vzali svůj osud do rukou a utvářeli si budoucnost tak plamennou jako sluneční paprsek uprostřed léta. Není tedy překvapením, že Lev zaujímá tento týden své místo na stupních vítězů. „Dvojí ochranný vliv planety štěstí a planety lásky vám umožní oddávat se nejrůznějším fantaziím,“ zdůrazňuje Jean-Yves Espié. Nejkrálovštější ze znamení zvěrokruhu v sobě spojuje sebedůvěru, šarm a drzost, díky nimž boří bariéry. Stane se neodolatelným a nic ho nezastaví. Pokud mu to umožní umístit své pěšce na šachovnici po profesionální stránce, pak zejména po stránce srdeční se jeho aura pozitivně projeví v životě.

Výsledek: můžeme očekávat, že se ve Lvu probudí horoucí vášeň a vášnivá touha. Oddává se všem svým touhám, vidí život v růžových barvách a snaží se vytvořit překvapení se svým partnerem (partnerkou)… Je to dekadentní, exotické, zábavné. Je to dekadentní, exotické, zábavné, dost na to, abyste zapomněli na rutinu a každodenní shon. „Pokud se rozhodnete být moudří, využijte této příznivé oblohy k tomu, abyste své milostné záležitosti uskutečnili tím, že převezmete iniciativu. Nezadaní Lvi tedy mohou očekávat malou pomoc z nebes, která jim pomůže proměnit božský románek v epický příběh. Romantika na obzoru. Astrolog připomíná, že Oscar Wilde napsal, že „bláznovství jsou jediné věci, kterých nikdy nelitujete“. Není třeba dalších podrobností. Pro Lva je čas jít do toho, být odvážný a užívat si.

Horoskop: Nejšťastnější znamení zvěrokruhu tohoto týdne

Mají mistrovství slova, umění svádět, okouzlovat a touhu podělit se o svou dobrou náladu s každým, kdo ji chce slyšet. Blíženci jsou bezpochyby nejšarmantnějším znamením zvěrokruhu. Je těžké odolat jeho přitažlivé síle. Je přirozené, že když se do jeho znamení pozve Venuše, planeta lásky, její aura se stane tak silnou, že se ve vzduchu vznáší vůně lehkosti a romantiky. „S přechodem Venuše do vašeho sektoru se připravte na to, že projdete obdobím šarmu a štěstí, které budete živit projevováním humoru a otevřenosti, jak to umíte tak dobře,“ oznamuje Jean-Yves Espié. Pro Blížence budou následující dny jako obrovská rychlá seznamovací akce. Sami nebo s partnerem si prostě budou užívat drobné radosti života. To se projevuje v laškovných výměnách názorů, očním kontaktu nebo touze po poetických eskapádách.

Jeho milostný život má přednost a zabírá většinu času. Je na něm, aby si nakreslil budoucnost, která ho rozvibruje. Na jednu noc nebo na celý život se Blíženec propůjčí k „miluji tě, trochu, hodně, šíleně“ tím, že jednoduše vynechá „vůbec“. Pro něj je všechno cit a vášeň. Přijímá své touhy, ujímá se vedení a dává zájemcům najevo, že může být ideálním partnerem. „Pokud jasně vyjádříte své pocity a potřebu cítit se milován, budete mít všechny šance být vyslyšen,“ slibuje astrolog. Výzva je jednoduchá. Je čas začít!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.