Vítejte » Na nalezení 3 rozdílů na obrázku máte 10 sekund.

Na nalezení 3 rozdílů na obrázku máte 10 sekund.

Na začátek roku vás zveme, abyste si vyzkoušeli své vizuální dovednosti v této nové výzvě. V této soutěži budete muset pozorovat dva víceméně stejné obrázky a v časovém limitu najít prvky, které je odlišují. Je to velmi náročná hádanka, kterou napoprvé vyřeší jen ti, kteří mají dobré pozorovací schopnosti. Chcete znát svou úroveň? Níže najdete pravidla hry.

Přijměte výzvu! Co musíte udělat, abyste uspěli

V tomto novém testu je pravidlo, které je třeba dodržet, velmi jednoduché. Máte dva obrázky umístěné vedle sebe. Jedná se o stejnou ilustraci s některými významnými rozdíly. Jedná se o obrázek mladého muže, který leží na pohovce a spí s rukou na obličeji.

Mezi oběma obrazy mladého chlapce jsou tři rozdíly. Musíte je všechny najít do 10 sekund. Pokud se vám to podaří na první pokus, ukáže to, že máte velmi bystré oko a velmi dobrou úroveň soustředění.

Temukan perbedaan pada gambar pria yang tidur di tes IQ ini.

Abyste si byli jisti, že se vám to povede na první pokus, musíte se dostat do kondice. Snažte se izolovat od hluku a rušivých vlivů, abyste se mohli plně soustředit.

Bylo to pro vás příliš obtížné? Zjistěte odpovědi na tento vizuální test

Podařilo se vám rozpoznat tři rozdíly mezi oběma obrázky? Pokud je odpověď ne, je to v pořádku. Znamená to jen, že musíte trochu cvičit. Dovolte nám, abychom vám mezitím osvětlili odpovědi na tento vizuální test.

Prvním prvkem odlišnosti je květinová malba v pozadí. Jeden z listů slunečnice je na obou obrázcích v jiné poloze. Druhý rozdíl je ve spícím chlapci. Podívejte se pozorně na spodní část jeho košile, pod jednu z paží. Uvidíte, že je na obou obrázcích umístěn odlišně. Poslední rozdíl je opět v chlapecké košili, ale tentokrát v rukávech.

Jawaban tes IQ dalam menemukan perbedaan gambar pria yang tidur.

Pokud se vám tato výzva líbila, máme pro vás další. Ty vás nejen zabaví, ale také zdokonalí vaše pozorovací schopnosti a ostrost zraku. To vám usnadní absolvování dalších vizuálních testů v časovém limitu.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.