Vítejte » NOVINKY » Na nalezení čísla, které tvoří dvojici s číslem 18, máte 35 sekund.

Na nalezení čísla, které tvoří dvojici s číslem 18, máte 35 sekund.

Ke složení tohoto testu potřebujete velmi bystrou analytickou mysl. Jste si jisti, že jste připraveni?

Je čas, abyste si na chvíli odpočinuli. Je velmi důležité umět se odpoutat, byť jen na několik minut, od každodenních úkolů a povinností, abyste se nepřetěžovali.

Dnes vám nabízíme malou zábavnou výzvu, jak si odpočinout. Není důvod váhat, jen se pohodlně usaďte a zkuste tento test dokončit.

Jaký je IQ test, který vám nabízíme?

Na začátek si budete muset najít čas na dýchání a soustředění, protože klíčem k vašemu úspěchu bude koncentrace. Dále budete muset být připraveni myslet rychle a efektivně, protože budete mít časový limit.

Na výběr budete mít pouze 35 sekund. Předložíme vám obrázek, na kterém bude několik čísel, která budou náhodně uspořádána. Je však třeba poznamenat, že každé číslo bude tvořit dvojici s jiným číslem.

Vaším úkolem je za 35 sekund najít číslo, které doplní číslo 18 tak, aby tvořilo dvojici. K tomu budete muset najít logické zdůvodnění principu každé dvojice. Především však nezapomeňte, že hodiny tikají.

© Simpujcka

 

Jaký smysl má takový test IQ?

Díky internetu jsou tyto testy velmi populární. Jsou užitečné i zábavné. Na jedné straně mohou IQ testy pomoci posoudit intelektuální dovednosti, tedy otestovat kognitivní schopnosti.

Cílem je zjistit různé mezery, které je třeba zaplnit, ale také vyzdvihnout intelektuální schopnosti zúčastněné osoby. Kromě toho mohou myšlenkové hry, jako je test IQ, pomoci zlepšit intelektuální schopnosti a výkonnost, protože slouží jako cvičení mysli.

Na druhou stranu mohou logické hry pomoci k uvolnění, protože jsou zábavné, někdy i docela vtipné. Neměli bychom zapomínat na důležitost času věnovaného odpočinku. Pokud chcete zůstat produktivní, musíte se zbavit stresu.

Uplynulo 35 vteřin a je čas na správnou odpověď.

Číslo 18 šlo s číslem 82. Gratulujeme těm, kteří v tak krátkém čase přišli na její zdůvodnění. Zároveň děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili.

Těm, kteří odpověď nenašli, vysvětlíme, co mají dělat. Abyste tento IQ test zvládli, museli jste mít otevřenou mysl a pečlivě analyzovat. Jednoduše jste museli spojit čísla dvě po dvou, abyste získali číslo 100.

© Simpujcka

 

Doufáme, že vám tento test pomohl uvolnit se. Pokud ano, sdílejte ho prosím na svých sociálních sítích, aby ho mohli vyzkoušet i vaši přátelé a rodina.

 

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.