Vítejte » Na tomto obrázku je spousta sedmiček, důkladně je prohledejte za 15 sekund.

Na tomto obrázku je spousta sedmiček, důkladně je prohledejte za 15 sekund.

Pokud si potrpíte na detaily, dnešní vizuální test pro vás nebude žádným tajemstvím! V této vizuální soutěži bude vyzkoušen váš smysl pro pozorování a detail. Pečlivost si můžete nárokovat pouze tehdy, pokud projdete tímto testem. Odvážili byste se přijmout výzvu, kterou vám předkládáme?

Schopnost všímat si i těch nejmenších detailů je v každodenním životě skutečnou výhodou a lze se jí naučit. Pokud chcete zjistit, jak jste důkladní, udělejte si tento vizuální test!

Na následujícím obrázku vidíte řadu písmen Z. Mezi všemi těmito písmeny jsou však čísla 7. Dokážete je všechna najít do 15 sekund? Jedním z problémů tohoto testu je podobnost písmene Z a čísla 7! Kolik sedmiček najdete, aniž byste udělali chybu?

Jawab tes fokus dengan menghitung jumlah angka 7 dalam 17 detik.

IQ test: odpověď na vizuální test

Patnáct vteřin uplynulo. Podařilo se vám najít všech 7 obrázků? Na dalším obrázku si zkontrolujte, zda jste odpověděli správně. Ukážeme vám řešení!

Řešení: Ve skutečnosti je na tomto obrázku celkem 10 čísel 7!

A ano, pokud jste jich našli méně než deset, musíte častěji provádět pozorovací cvičení, abyste trénovali své smysly a zlepšili své vizuální schopnosti. Nebojte se, můžete růst s námi a nenechat si ujít žádný z našich vizuálních testů a intelektuálních výzev. Pokud jste jich našli více než 10, vaše zraková ostrost není nejlepší, protože vaše oči vás klamou!

Jawaban tes fokus.

V tomto vizuálním testu se mnozí zastavili na číslici 8 7, protože vynechali dvě nejviditelnější číslice, které obsahují dalších 8. Dvě číslice 7 tvořené souhrnem písmen Z, kterých si všimnete, jakmile se podíváte na obrázek, se skutečně počítají. Pak první obsahuje 3 a druhý se skládá ze 4 dalších. Proto je jich celkem 10!

Pokud se vám je podařilo najít všechny, gratulujeme! Jste dobrý pozorovatel a velmi podrobný člověk.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.