Vítejte » Najděte kříž na tomto obrázku

Najděte kříž na tomto obrázku

Abyste začali rok s dobrou náladou, zveme vás na naši vizuální výzvu. Je to skvělý způsob, jak si uvolněně a zábavně vyzkoušet svůj zrak. Je to také dobrý způsob, jak si otestovat úroveň koncentrace. Cílem testu je najít na obrázku křížek. Na první pohled to vypadá jednoduše, ale brzy zjistíte, že nejde jen o zdání.

Najdi kříž: princip hry

V tomto vizuálním testu budete muset pozorovat čtvercový obraz tvořený několika geometrickými tvary. Uprostřed těchto tvarů musíte najít dokonalý kříž. Je dobře ohraničený, se symetrickými okraji. Vaše odpověď není platná, pokud je obrázek mírně „nakřivo“.

S jeho hledáním si můžete dát na čas, protože se jedná o poměrně složitý úkol. Hledání předmětu ukrytého mezi řádky chvíli trvá. Dáme vám co nejvíce času na analýzu postav a linií na obrázku.

Připravte se na větší šanci na úspěch. K tomu si sedněte do klidného koutu. Držte se dál od všech rušivých zvuků a všech zdrojů rozptýlení. Budete se tak moci lépe soustředit a snadněji rozeznat křížek. Mějte oči otevřené, protože je snadné ztratit přehled o liniích na obrázku.

Vodítko, které vás přiblíží k cíli

I když jste prošli všechny postavy na obrázku, nemůžete rozeznat kříž? Nebojte se. Připravili jsme pro vás nápovědu, která vám usnadní nalezení kříže. Kříž je velký a má tenké okraje s více barvami. Nachází se uprostřed obrázku

Vidíte to? Pokud ano, gratulujeme vám. Zvažte sdílení této výzvy se svými přáteli a rodinou, abyste se o zábavu podělili. Pro zpestření hry jim můžete dát časový limit. Tím se test stane napínavějším a dostane se na obtížnější úroveň. Bude to dobrý způsob, jak stimulovat jejich vizuální dovednosti.

Pokud se vám naopak nepodařilo úkol vyřešit, není to nic hrozného. Znamená to jen, že je třeba cvičit oči nebo se naučit lépe soustředit pozornost. Za tímto účelem vám doporučujeme, abyste si procvičili svůj zrak pomocí našich dalších vizualizací. Na skladě jich máme několik, aby si vaše oči zvykly na zrakové hádanky a pomohly vám zaostřit zrak.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.