Vítejte » Najděte všechny veverky ukryté na stromech.

Najděte všechny veverky ukryté na stromech.

V této nové vizuální výzvě potřebujete k úspěchu rychlost a ostřížím zrakem. Je to skvělé cvičení pro mysl i oči. Tato výzva vám umožní trénovat vizuální dovednosti a zároveň vás pobaví. Tento test je o něco těžší než ostatní a spočívá v nalezení všech veverek na obrázku a určení jejich přesného počtu.

Co je třeba udělat s tímto novým vizuálním testem

V tomto novém vydání testu budete mít pravděpodobně menší problémy s nalezením řešení. Cílem je najít všechny veverky na Dudolfově obrázku a určit jejich přesný počet. Veverky se schovávají na stromech a mezi keři spolu s houfem ptáků. Někteří šplhají po větvích stromů. Jiné jsou na očích. Pak jsou tu ty, které splývají s pozadím a jsou hůře viditelné. Všichni tito malí lesní hlodavci mají stejnou barvu srsti a jsou nenápadně schovaní. Musíte mít oči otevřené, abyste je našli a žádnou nepřehlédli.

Aby byla hra o něco náročnější, doporučujeme provést vizuální test za pouhých 20 sekund. Nebojte se. Vypadá to trochu složitě, ale ne nepřekonatelně. Pokud se na to cítíte, podívejte se na celý obrázek a řekněte nám, kolik veverek je na něm zastoupeno.

Kolik jste našli veverek? Objevte řešení vizuální výzvy

Už jste si prohlédli obrázek a spočítali veverky? Měli byste jich najít celkem 24. Pokud ne, není to problém. Znamená to, že je třeba se na obrázek podívat pozorněji. Některé hlodavce lze snadno zaměnit za ptáky. Existuje také jeden, který má viditelný pouze ocas. Mnozí s tím nepočítají.

Abyste splnili svůj limit, dejte si na vizuální test 15 sekund navíc. To je více než dost času na nalezení 24 malých hlodavců na obrázku.

Prošli jste testem? Pokud ano, gratulujeme. Ale nevadí, pokud jste to neudělali. Máme pro vás další vizuální výzvy, které vám pomohou zdokonalit vaši vizi. To vám usnadní řešení našich dalších hádanek, a to v čase, který máte k dispozici. Bude to také dobrý způsob, jak si upravit mysl a zvyknout si na tento druh výzvy.

Pokud vás tento test podnítil, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou, aby i oni mohli trénovat svůj zrak a bavit se hledáním veverek.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.