Vítejte » Najdi letadlo ukryté mezi mořskými hvězdicemi a řasami.

Najdi letadlo ukryté mezi mořskými hvězdicemi a řasami.

Chcete-li si otestovat svůj zrak, doporučujeme vám vyzkoušet tuto novou vizuální výzvu. Hledání skrytého předmětu vám umožní nejen otestovat své osobní schopnosti, ale také trénovat zrak. Navíc je to skvělý způsob, jak se naučit lépe soustředit. Chcete-li zjistit, jak si stojíte, zjistěte, co musíte udělat v tomto novém vizuálním testu.

Test hvězdice: princip

Tato nová vizuální výzva spočívá v pozorování obrázku vytvořeného cestovní kanceláří Travelbag. Musíte najít malé letadlo uprostřed změti hvězdic různých velikostí a mořských řas. Objekt je mezi těmito prvky nenápadně ukryt, což tento test více či méně ztěžuje.

Na splnění tohoto úkolu máte časový limit 30 sekund. Díky tomu je hra náročnější a obtížnější na dokončení. Pouze ti, kteří mají výborný zrak, budou schopni najít letadélko v časovém limitu. Musíte mít bystrý zrak, dobré soustředění, ale především trpělivost.

Nenašli jste letadlo? Podívejte se na naši nápovědu

Přestože jste se snažili mít oči otevřené, nedokázali jste určit přesnou polohu skrytého předmětu? To není problém. Můžete si vzít ještě několik sekund a pokusit se letadlo najít. Tentokrát si vytvořte lepší podmínky. Vzdalte se od všech zdrojů rozptýlení, zejména od hluku a jiných činností, které mohou odvádět vaši pozornost. Pokud musíte, zvažte izolaci, pokud se chcete dostatečně soustředit, abyste uspěli.

Navíc vám napovíme, abyste měli šanci na úspěch. Letadlo je navíc ukryto uprostřed několika červených ostnokožců: vedle jednoho velkého a tří menších.

Řešení testu

Navzdory nápovědě a časovému bonusu se letadlo nedaří najít? Nebojte se. Poskytneme vám řešení, abyste věděli, jaké detaily jste „přehlédli“. Letadlo, zbarvené červeně, je uprostřed a zcela vpravo na snímku. Když se podíváte pozorněji, je poměrně snadné ji spatřit, protože má dvě žluté čáry, na rozdíl od hvězd se žlutými tečkami.

Pokud se vám tento vizuální test líbil, neváhejte vyzvat své přátele a rodinu. Pokud byste se chtěli vycvičit, abyste zvládli naše další výzvy, zveme vás na naše další zrakové testy. Je to dobrý způsob, jak si zvyknout na oči a naučit se soustředit pozornost.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.