Vítejte » najít všechny koně ukryté na obrázku

najít všechny koně ukryté na obrázku

Už jste se po zasloužené dovolené vrátili do práce a chcete najít způsob, jak se zbavit stresu, který nevyhnutelně ovládne vaše tělo? Nebojte se, protože vám chceme pomoci zapomenout na starosti alespoň na pár okamžiků pomocí nové vizuální výzvy.

Při této příležitosti musíte také najít některá z těchto zvířat, která jsou velmi dobře zamaskovaná v růžovém designu složeném z mnoha čar, které vyruší vaši mysl, a proto musíte věnovat zvláštní pozornost všem detailům.

Ve skutečnosti to není tak složité, stačí jen pozorně sledovat všechny linie obrázku a zastavit se, abyste si prohlédli různé postavy mezi absurdní růžovou barvou, kterou ilustrace oplývá, což vám umožní procvičit si ostrost zraku a soustředění. Jste připraveni? Pak začneme. Nezapomeňte, že máte 20 sekund na to, abyste se považovali za vítěze.

Najděte všechny koně ukryté na tomto obrázku.

Už jste je našli? Nebojte se, nevadí, pokud jste již překročili 20 sekund, protože vám dáme další šanci, která je navíc doplněna nápovědou, která vám usnadní jejich hledání. Hlavně pokud si myslíte, že jste již vyhráli, prozradíme vám přesný počet koní ukrytých v losování: je jich osm, takže pokud jste jich našli méně než tento počet, doporučujeme vám, abyste se rychle vrátili a našli ty, které jste přehlédli.

Řešení

Už jste je všechny viděli? I když jsme si mysleli, že stopa je k jejich nalezení více než dostatečná, nejsme tu od toho, abychom někoho soudili, naopak, abychom vám to usnadnili a usnadnili, takže jako vždy začneme obrázek s osmi maskovanými koňmi označenými bílými čarami, abyste teď vy, kteří jste je už dobře lokalizovali, mohli vyzvat někoho dalšího, aby je našel, a také stanovit časový limit, aby to bylo zábavnější.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.