Vítejte » HOROSKOP » Novoluní v Býku: Tato 3 znamení budou mít prospěch

Novoluní v Býku: Tato 3 znamení budou mít prospěch

Novoluní v květnu 2023 bude prospěšné pro astrologická znamení. Přinese dlouhodobou stabilitu a prosperitu, což se projeví v následujících měsících.

Novoluní v květnu 2023 bude velkolepé, odehraje se ve znamení Býka. Zvláště tři znamení zvěrokruhu pocítí účinky tohoto Měsíce jako zemětřesení. Objevte šťastná znamení v tomto článku!

Energie novoluní ve znamení Býka v květnu 2023

Novoluní v květnu 2023 bude pro astrologická znamení příznivé. Přinese dlouhodobou stabilitu a prosperitu, což se projeví v následujících měsících. Vibrace této lunární fáze, posílené energií Býka, budou navíc přát pohodlí a efektivitě.

Příchod Jupitera do této konstelace navíc dodá tomuto novoluní energii expanze a štěstí. To znamená, že je to skvělá doba pro zahájení úspěšných a prosperujících projektů!

Ovlivněná znamení zvěrokruhu

Býk: Novoluní ve znamení Býka pro vás bude v květnu 2023 příjemným zážitkem. Díky pěti planetám včetně dvou luminárií ve vaší konstelaci budete přijímat různé energie, které vám pomohou objevit sami sebe. Může se odhalit vaše osobní pravda, a tak neignorujte své emoce a potřeby. Využijte tedy tento den k tomu, abyste si dopřáli!

Blíženci: Novoluní v Býku pro vás bude mít nečekaný a velmi duchovní význam. Konečně budete mít příležitost hluboce se propojit a naslouchat vnitřnímu hlasu. I jako nejspolečenskější znamení zvěrokruhu budete připraveni věnovat se sami sobě v tichu. Tím, že věnujete čas svému nitru, vyřešíte velké věci. Kromě toho vnesete do svého života světlo a klid. Proto si v pátek 19. května 2023 nenechte ujít chvíli o samotě!

Vliv novoluní v Býku na milostný život Štíra

Milí Štíři, novoluní v Býku bude mít velký vliv na váš milostný život. Projeví se ve vašem astrologickém domě lásky a partnerství. Vytvoří tedy prostředí pro nové příležitosti v této oblasti.

Možná potkáte někoho nového nebo někdo známý zaujme ve vašem životě nečekané místo. Pokud máte s partnerem nějaké plány, je právě teď čas pohnout se kupředu, i když jste měli pochybnosti!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.