Vítejte » NOVINKY » Obtížná hádanka: Kolik čtverců je na tomto obrázku? Máte na to jen 30 sekund!

Obtížná hádanka: Kolik čtverců je na tomto obrázku? Máte na to jen 30 sekund!

Mějte oči otevřené a podívejte se, kolik čtverečků tvoří tento obrázek!

Existuje známý mýtus, že člověk využívá mozek pouze na 10 % jeho kapacity. Dnes je tento mýtus zcela nepravdivý a člověk používá mozek na 100 %. V tomto testu, který je vizuální výzvou, nebudete muset použít všechny své schopnosti. Stačí, když využijete své vizuální schopnosti, ale také počítat. Kolik je tam čtverců? To je otázka, která se objevuje v této hádance.

Co musíte udělat, abyste našli odpověď na tento test za méně než 30 sekund?

Tento vizuální test je velmi zábavný a užijete si při něm spoustu legrace. Není nijak zvlášť obtížná a v závislosti na vašich schopnostech se počet nalezených čtverců může lišit.

Chcete-li zjistit přesný počet čtverců, není to nic složitého, stačí počítat. Není třeba používat žádné matematické vzorce ani předvádět žádné operace.

Abyste tuto vizuální hádanku vyřešili za méně než 30 sekund, budete muset nejen využít své vizuální schopnosti, ale především prokázat, že vidíte dál, než je vidět. Abyste našli konečnou odpověď, musíte být velmi otevření.

© Simpujcka

 

Jak najdete všechny čtverce na obrázku?

Pokud tuto hru zvládnete v časovém limitu, můžete ztratit trpělivost. Většina lidí musela začít hru dvakrát nebo třikrát, aby se lépe zorientovala v počtu políček.

Několik lidí dosáhlo výsledku a ostatní byli jen o jeden čtvereček od konečného výsledku. Abyste mohli najít všechny čtverce, přinášíme několik tipů.

Pro začátek dávejte pozor a soustřeďte se. Když se pozorně podíváte, zdá se, že počet čtverců je neomezený. Je důležité být otevřený a hledat skryté tvary. Můžete počítat, jeden čtvereček za 1, čtyři čtverečky za 1, 9 čtverečků za 1, počítat diagonálně, vertikálně, tolik možností, kolik jste schopni vnímat, vše v závislosti na vašich schopnostech. Buďte však opatrní, tento test je časově omezený a máte na něj pouze 30 sekund.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.