Vítejte » HOROSKOP » Od tohoto týdne budou 3 znamení zvěrokruhu zaplavena štěstím, radostí a láskou.

Od tohoto týdne budou 3 znamení zvěrokruhu zaplavena štěstím, radostí a láskou.

Slunce a Měsíc oficiálně vstupují do znamení Berana, čímž začíná jarní rovnodennost. Je to čas obnovy a transformace, zejména proto, že v tomto znamení sídlí také Jupiter, Pluto přechází přes Vodnáře a Mars opouští Blížence, aby se vydal na novou cestu v Raku. Hvězdy mají pro některá znamení zvěrokruhu připravena příjemná překvapení… Prozradíme vám více. Pojďme je rozluštit!

Ryby konečně ustupují Beranovi a zahajují novou zvěrokruhovou smyčku! Nadcházející týden od 20. do 26. března bude pro některá znamení zvěrokruhu obzvlášť šťastný. Podle astrologů bude na kartách láska, kterou bude doprovázet smršť motýlů v žaludku. Pojďme společně objevit šťastnou trojici!

Jaká jsou 3 nejšťastnější znamení zvěrokruhu v tomto týdnu od 20. do 26. března 2023?

Profesní život, milostný život, finanční situace… Co si pro vás hvězdy připravily v tomto týdnu od 20. do 26. března 2023? Podaří se vám učinit správná rozhodnutí? Budete mít příležitost setkat se se zajímavými lidmi? Podívejte se níže na astrální předpovědi pro toto konkrétní období!

Býk

Milí rodilí Býci, astrologové předpovídají vašemu znamení od 20. do 26. března úžasná překvapení! Během tohoto týdne se budete koupat v pozitivních emocích a úspěších na milostné frontě; připravte se na nalezení štěstí, na které jste tak dlouho čekali, a na to, že se budete moci schoulit v náručí své milované osoby. Je možné, že se váš vztah posune na vyšší úroveň, takže se nebojte změn! Slunce v Beranu znamená začátek jarní rovnodennosti, přináší novou energii a vybízí vás k tomu, abyste se pustili. Je to skvělý čas pro spojení se svým vnitřním já. Novoluní v Beranu vám nabízí příležitost přiznat si a přijmout své obavy; to je důležitý krok ke zlepšení sebe sama ve všech oblastech! Pluto ve Vodnáři ovlivňuje váš profesní život, což vás může vést k převratným změnám v kariéře. Býci, je to vzrušující období plné potenciálu, buďte proto připraveni přijmout všechny příležitosti, které se vám naskytnou, a včas se jich chopit!

Štír

Milí rodáci ve znamení Štíra, tento týden slibuje pro vaši konstelaci harmonický průběh! Se svými blízkými můžete snadno najít společnou řeč a prožít chvíle plné překvapení a pozornosti. Kromě toho se konečně budete moci oprostit od pocitu viny, který vás již dlouho trápí. Astrologové vám radí, abyste své pozitivní emoce nasměrovali správným směrem a otevřeněji komunikovali se svým partnerem a blízkými, což zlepší nejen váš vztah, ale také podpoří vaše úspěchy v práci. Díky Jupiteru v Beranu můžete uvažovat o tom, že se pustíte do nových podnikatelských záměrů, protože budete mít jistotu úspěchu. Slunce v Beranu přináší novou energii do vaší každodenní rutiny, takže je čas ucházet se o nové zaměstnání nebo si osvojit nové návyky, které zlepší váš životní styl. Novoluní vám mezitím nabízí příležitost zapojit se do projektů, které jsou pro vás důležité. Jak již bylo řečeno, Mars, který je umístěn ve znamení Raka, vám otevírá nové příležitosti k rozmanitosti a objevování nových obzorů.

Vodnář

Milí rodilí Vodnáři, osud se na vás konečně usmívá! Po celý tento týden budete mimořádně neodolatelní a budete přitahovat pozornost svého okolí. Pokud hledáte spřízněnou duši, Mars v Raku by vám mohl nabídnout příležitost seznámit se s okouzlující a sympatickou osobou. Pokud již ve vztahu jste, čeká vás objevování nových aspektů vašeho partnera a prožívání jedinečných společných chvil. Slunce v Beranu přináší do vašeho znamení novou energii a vyvolává ve vás touhu po učení! Mohou vás zajímat nová témata a cítíte se více motivováni klást otázky a zkoumat nové myšlenky. Využijte tedy tohoto příznivého období ke zdokonalení svých schopností a rozšíření obzorů! Přitom Pluto ve Vodnáři pravděpodobně změní váš život. Tyto změny okolností vás totiž mohou dotlačit ke změně vaší osobnosti. Očekávejte tedy nové příležitosti k osobnímu růstu a rozvoji. Pokud máte to štěstí, že jste Vodnáři, udělejte vše, co je ve vašich silách, abyste je nepropásli!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.