Vítejte » HOROSKOP » Odloučení nebo velká láska ? Jaká překvapení přinese rok 2023 jednotlivým znamením zvěrokruhu ?

Odloučení nebo velká láska ? Jaká překvapení přinese rok 2023 jednotlivým znamením zvěrokruhu ?

Astrologie nám umožňuje určit příznivá a méně příznivá období pro navazování milostných kontaktů. Pohyb Venuše, planety lásky, nabízí v tomto roce několik příležitostí, které lze využít v citové rovině.

A co víc, na pomoc přijdou i další planetární události… Pojďme se společně podívat, kdy by v roce 2023 mohly přeskočit jiskry lásky !

Najít správného partnera je někdy otázkou načasování. Někteří lidé se zamilují rychle, jiní potřebují čas, aby našli toho pravého. Záleží také na povahových vlastnostech a osobnosti každého člověka. Někdy stačí pouhé pošťouchnutí planet, aby se plamen lásky znovu rozhořel. V tomto ohledu astrologové odhalili data, která jsou užitečná pro rozhodování o lásce.

Jaké jsou nejlepší a nejhorší časy pro hledání lásky v tomto roce ?

© Canva

V průběhu dvanácti měsíců v roce astrologové určili nejlepší období roku pro nalezení lásky a nové citové zážitky. Varují také před obdobími pochybností a zklamání v lásce. Pokud tedy letos hledáte lásku, nezapomeňte na následující data !

Únor, nejklidnější období roku

Druhý měsíc v roce znamená konec zimní sezóny. Většinou se toto období odehrává v příjemné a přátelské atmosféře. V únoru vám astrologové doporučují, abyste si dali pauzu od společenských akcí a více se věnovali rodinným vazbám.

Tento měsíc je tedy příznivý pro komunikaci s blízkými. Je to také nejlepší čas na odpočinek a užívání si vzácných chvil s blízkými. Kromě toho je to vhodná doba pro posílení romantických vazeb; intenzivní a hluboké diskuse mohou probíhat v atmosféře transparentnosti a klidu. Mnoho osamělých párů může tento měsíc skutečně najít štěstí. Konec této sezóny však může představovat překážku pro rozvoj nových vztahů.

Letos vášeň vrcholí v dubnu a květnu

Polovina jara slibuje intenzivní období pro romantiku. Pro mnoho astrologických znamení je to ideální doba k zamilování a poznávání nových lidí. Astrologové radí, abyste si duben a květen co nejvíce užili, protože romantika a vášeň budou na vrcholu.

Pro úspěch v manželském životě a ve vztazích obecně je však třeba tuto nadměrnou emocionalitu kontrolovat. V tomto období mohou planety také vyzývat k opatrnosti, protože hlas rozumu může být přece jen zřídkakdy vyslyšen. Kromě toho je možné, že tyto dva měsíce budou pro mnohá znamení zvěrokruhu objevné. Některé jarní vztahy mohou skončit. Některé nedostatky se totiž mohou projevit a vést k romantickému selhání.

Červenec a září 2023 předznamenávají potíže v lásce

© Canva

Od 23. července do 4. září prochází Venuše retrográdním znamením Lva. Planeta, která vládne citům, může mít vliv na milostný život několika lidí ve zvěrokruhu. Dopady této retrográdní fáze jsou různorodé. I když mohou vést k obtížím při vyjadřování milostných citů, vyžadují také hlubokou introspekci.

V důsledku toho se toto období ukazuje jako nejhorší doba pro navázání vážného vztahu nebo uzavření manželství. Pochybnosti by mohly převzít vládu a narušit každodenní život páru. Kromě toho se některé profily zvěrokruhu mohou v tomto období cítit demoralizované. Nevyřešené problémy a příběhy z minulosti by je mohly neustále stahovat dolů a bránit jejich iniciativě v lásce.

Konec října až polovina prosince, období, kdy jsou možné romantické objevy

Astrologové považují období od konce října do poloviny prosince za emocionálně intenzivní. Ve skutečnosti je to vhodná doba pro rozvoj vašich vztahů a pro důležitý krok vpřed ve vašem vztahu. Pocity se prohlubují a lze je vyjádřit bez obtíží. Toto období však může být také předzvěstí problémů.

Může dojít k nečekaným událostem, které naruší rovnováhu páru. V tomto období lze pozorovat určité konflikty a napětí, které pravděpodobně povedou k rozchodu. Přesto astrologové doporučují nepodléhat silným emocím a vyhnout se jakémukoli srážení při rozhodování. Určité chyby je vždy možné napravit dobrou komunikací.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.