Vítejte » NOVINKY » Otestujte si své IQ a zkuste do 15 sekund zjistit hodnotu včely.

Otestujte si své IQ a zkuste do 15 sekund zjistit hodnotu včely.

Musíte být opravdu chytří, abyste tento IQ test zvládli v tak krátkém čase. Jste připraveni pokračovat?

Pokud máte rádi výzvy a zábavu, je tento test pro vás ideální. Test IQ, který vám dnes nabízíme, je nejen zábavný, ale také vám umožní posunout své intelektuální hranice. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle pokynů. Proto neváhejte a začněte, jakmile se budete cítit připraveni.

Z čeho se tento IQ test skutečně skládá?

U tohoto testu vám předložíme obrázek, na kterém bude několik matematických operací. Jak si však dokážete představit, nejedná se o obyčejné operace, protože budou tvořeny roztomilými zvířátky. Celkem zde budou dvě operace představované tučňáky, včelami a čísly. Vaším úkolem bude zjistit hodnotu včely.

© Simpujcka

 

K tomu musíte nejprve použít údaje, které máte k dispozici, a zjistit hodnotu tučňáka. Buďte opatrní! Abyste dokázali, že máte vysoké IQ, budete muset tento test zvládnout za 15 sekund.

Také se nesnažte podvádět pomocí kalkulačky, ale raději test proveďte společně, aby byl ještě zábavnější. Vytáhněte stopky a zjistěte, kdo má nejvyšší IQ.

Proč si udělat IQ test?

Hlavním účelem je umožnit vám zábavu, abyste se mohli na chvíli zbavit stresu. Tím, že si vyčistíte mysl, uvolníte veškerý stres, který se ve vás během dne nebo několika posledních dnů nahromadil.

Tímto způsobem snížíte riziko onemocnění spojených se ztrátou paměti. Kromě toho tento druh výzvy pomáhá stimulovat mozek, a tím ho udržovat zdravý a aktivní. I když to vypadá jako hra, IQ test lze využít jako cvičení a může zlepšit vaše intelektuální schopnosti.

Právě uplynulo 15 sekund, podařilo se vám najít odpověď?

Hodnota včely byla číslo 64. Gratulujeme těm, kterým se podařilo najít odpověď v tak krátkém čase. Určitě máte vysoké IQ. Přesto jste velmi chytří, i když vám nalezení odpovědi trvalo o několik sekund déle.

Pokud jde o zbytek, nebojte se, vše vám vysvětlíme. Abyste zjistili hodnotu včely, museli jste začít zjištěním hodnoty tučňáka.

K tomu vám stačilo použít jako základ první operaci. Pak byste pochopili, že tučňák má hodnotu čísla 4. Stačilo nahradit tučňáky číslem 4 a provést malý výpočet, abyste zjistili hodnotu včely. Abychom vám pomohli, zde je řešení v obrázcích.

© Simpujcka

 

Pokud se vám tento IQ test líbil, vyzýváme vás, abyste ho sdíleli na svých sociálních sítích, aby si ho mohli vyzkoušet i vaši přátelé a rodina.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.