Vítejte » NOVINKY » Otestujte si své IQ: Dokážete najít odpověď na poslední operaci?

Otestujte si své IQ: Dokážete najít odpověď na poslední operaci?

Tento test je určen pro ty logicky bystřejší.

Dnešní test je určen především pro ty, kteří jsou chytří na matematiku. Když už jsme u toho, najdete souvislost mezi žvýkačkou a matematikou? Překvapivě tu jeden je.

Studie vědeckého institutu Wrigley ukázala, že žvýkání žvýkaček může zvýšit inteligenci o 3 %. Důvod tohoto jevu je prozatím neznámý. K úspěšnému složení dnešního testu budete potřebovat více než jeden balíček. Ukažte své matematické schopnosti při řešení této obtížné operace.

Jak zjistíte výsledek poslední operace?

Test, který vám zadáváme, je poměrně pokročilý test IQ. Budete muset naplno zapojit své myšlení a hledat logiku tohoto na první pohled snadného cvičení.

Toto cvičení může vypadat jednoduše, ale ve skutečnosti je obtížné a zvládnou ho jen ti nejinteligentnější lidé. Pokud jste již někdy dělali IQ testy, tento je na vyšší úrovni.

Abyste ji zvládli, budete muset využít své logické a matematické schopnosti.

© Simpujcka

 

Jak zjistit odpověď na závěrečnou rovnici?

Toto cvičení oklamalo mnohé svou nenápadnou prezentací. Ti nejlepší neuspěli, ale neuspěli ani ti nejchytřejší. Potřebujete čas na vyřešení, ale také na vyzkoušení všech možných kombinací výpočtů.

Chcete-li získat výsledek poslední operace, musíte jít za hranice toho, co je vidět, a najít chybu. Cílem je najít vztah mezi všemi těmito čísly. Všechny tyto operace mají logickou posloupnost a žádná čísla nejsou umístěna náhodně.

Nejprve se pokuste najít logiku první operace. Pokud máte odpověď, zkuste to znovu u druhého a tak dále. Když se dostanete k poslední operaci, stačí ji dokončit stejnou operací. Jako pomůcku uvádíme výpočty, které se při těchto operacích provádějí, a to sčítání a násobení.

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.