Vítejte » HOROSKOP » Pokud patříte k těmto znamením zvěrokruhu, připravte se na dny plné zklamání.

Pokud patříte k těmto znamením zvěrokruhu, připravte se na dny plné zklamání.

Nadcházející dny nevypadají pro obyvatele tří astrologických znamení růžově. Planeta Venuše a novoluní ve znamení Ryb by mohly zasít neshody do jejich vztahů a postavit je před určité překážky v práci. Většinu času budou na hraně a zahlceni otázkami, pochybnostmi a smutkem. Zjistěte, zda patříte mezi ně!

Planety jsou odhodlány ztížit život některým znamením zvěrokruhu. Přinejmenším můžeme říci, že je pravděpodobně čekají nečekané události a potíže v osobním i profesním životě. To může vystavit jejich náladu těžké zkoušce.
Která znamení zvěrokruhu budou v nadcházejících dnech pravděpodobně zklamaná?

Příslušníci tří znamení zvěrokruhu by mohli zažít vlnu úzkosti a zklamání. Budou pak muset zdvojnásobit své úsilí, aby vyřešili všechny své problémy. Kdo to je?

Blíženci

 

Toto znamení, které je známé svou velkou zvídavostí a schopností učit se, se bude v nadcházejících dnech cítit zpomalené. Určité nepředvídané události totiž zpomalí jeho projekty a způsobí mu velké potíže. Většinu času se bude cítit nervózní a emočně nestabilní. Není vhodná doba pro rozhodování o své profesní budoucnosti. Na druhou stranu bude program tohoto vzdušného znamení nabitý. Bude čelit několika výzvám, zejména při rozjíždění nových aktivit v omezeném čase. A úkol to bude namáhavý! Hvězdy pak budou vyzývat jeho zdravý rozum a klid, aby se nenechal ovládnout emocemi a neřídil své jednání. Může mít totiž potíže se vzpamatovat. Blíženci by také mohli pociťovat napětí v práci s kolegy. Pak si najde čas na rozmyšlenou a přijme správná opatření, aby odstranil jakýkoli zdroj úzkosti. To je tajemství, jak si udržet harmonii v práci nebo v soukromém životě.

Střelec

Znamení Střelce také prochází obtížným obdobím. Následující dny budou plné vztahových problémů a konfliktů. Ať už udělá cokoli, jednání tohoto diplomatického a velkorysého znamení se nebude líbit ostatním. V důsledku toho často zaujímá vůči svému okolí nedůvěřivý, tvrdý a někdy až chladný postoj. Stručně řečeno, chování Střelce by se mohlo radikálně změnit, což by poškodilo silné vazby, které měl se svými přáteli a kolegy. To mu však nezabrání v tom, aby v práci dosáhl slibných výsledků. Díky své výkonnosti bude schopen dosáhnout svých cílů. Planety ho však vybízejí, aby udělal krok zpět a identifikoval zdroje konfliktů a omezil jejich působení. Tato choulostivá situace navíc neovlivní pouze jeho profesní život, partner Střelce by mu mohl jeho přístup také vyčítat. Často bude měnit své plány, což může partnera rozladit a zvýšit počet hádek. Na druhou stranu by Střelci neměli každému důvěřovat. Někteří lidé se zlými úmysly mohou být v tomto měsíci v pokušení zneužít jeho laskavosti.

Vodnář

V příštích dnech hvězdy připraví Vodnářům neobvyklé komplikace. Především si toto znamení známé svým upřímným a oddaným přístupem bude muset dávat velký pozor na své vztahy. Špatný úsudek nebo obranářství by jim mohly zabránit v důležitém kroku v milostném životě. V páru by se také mohly objevit některé sporné body, které by mohly vyvolat zbytečné napětí. V práci by toto vzdušné znamení mělo také nepříjemnou tendenci odkládat úkoly na zítřek. Zůstane-li nečinný, bude se většinu času cítit frustrovaný a ztratí důvěru ve své schopnosti. Navzdory mnoha příležitostem, které se mu budou nabízet, se jich nebude chtít chopit a často se bude utápět v lenosti a tvrdohlavosti. Hvězdy ho vyzývají, aby zůstal pozorný k radám svých přátel a více se soustředil na to, jak si uchovat své schopnosti a svou image. Bude muset na sobě zapracovat, aby příští dny prožil pod lepší záštitou.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.