Vítejte » NOVINKY » Pozorovací test: Dokážete během 22 sekund určit 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky?

Pozorovací test: Dokážete během 22 sekund určit 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky?

Pokud dokážete rozeznat rozdíly během 22 sekund, ukazuje to, že máte bystré oko.

Znáte původ výrazu „mít oči orla“? Je to metafora pro člověka s výjimečným zrakem.

Výraz je inspirován zvířetem, které má díky vyšší hustotě receptorů než člověk pozoruhodné zrakové schopnosti. Dokáže tak přesně detekovat rychlé pohyby. Máte rysí oči? Ověřte si to pomocí tohoto očního testu.

Zlepšete své vizuální vnímání tím, že si všimnete rozdílů.

Tato výzva, která je především hrou, vám pomůže rozvíjet koncentraci. Hledáním jemných rozdílů mezi oběma obrázky zlepšíte své vizuální schopnosti.

Obtížnost tohoto testu je střední. Hrát ji může každý, dospělí i děti.

© Simpujcka

 

Jak se hraje? Je to velmi snadné, stačí najít 3 rozdíly mezi oběma obrázky. Musíte však být velmi opatrní, protože nuance mohou být velmi jemné.

V každém obrázku mohou být přidány nebo chybět prvky. Zkontrolujte, zda je vše na svém místě a zda je všude stejný počet prvků. Rozlišit můžete 3 rozdíly, které musíte najít za méně než 22 sekund. Myslíte si, že to zvládnete?

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.