Vítejte » NOVINKY » Pozorovací test: Dokážete najít 3 rozdíly za méně než 25 sekund?

Pozorovací test: Dokážete najít 3 rozdíly za méně než 25 sekund?

Zní to jednoduše, ale zamyslete se znovu. Mnohým se to nepodařilo hned na první pokus.

Tento IQ test je vynikajícím způsobem, jak stimulovat své kognitivní schopnosti a zejména změřit jejich aktivitu. Díky němu zjistíte, jak jste skutečně inteligentní.

Tato mentální výzva je oblíbená u mnoha lidí na webu a jedná se především o vizuální test, ve kterém musíte v krátkém čase rozpoznat 3 rozdíly mezi dvěma kopiemi téměř stejných obrázků. Zní to jednoduše, ale zamyslete se znovu. Mnoha lidem se to napoprvé nepodařilo. Chcete-li zjistit, zda jste jedním z mála lidí, kteří uspějí, zjistěte si neprodleně pravidla, kterými se musíte řídit.

IQ test: princip hry

V tomto testu musíte určit všechny prvky, které odlišují obě fotografie. Vypadají úplně stejně. Existují však mezi nimi rozdíly. Vaším úkolem je najít je všechny.

© Simpujcka

 

Na první pohled je to poměrně snadné. Nenechte se však zmást zdáním. To by platilo, kdybyste měli všechen čas na světě, ale my vám na hledání rozdílů ukládáme časový limit 25 sekund.

Toto omezení pomůže posoudit vaši inteligenci, schopnost vyrovnat se s tlakem a schopnost využít čas v těchto podmínkách.

Je to sice složitější, ale pomůže to určit ty nejlepší a nejchytřejší. Chcete-li mít co největší šanci na úspěch, mějte oči otevřené a snažte se co nejlépe soustředit. Posaďte se na zadní sedadlo, aby vás nic nerozptylovalo.

Na splnění této výzvy máte 25 sekund! Je to na vás!

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.