Vítejte » NOVINKY » Pozorovací test: Na nalezení telefonu ukrytého mezi hračkami máte pouze 7 sekund!

Pozorovací test: Na nalezení telefonu ukrytého mezi hračkami máte pouze 7 sekund!

Věděli jste, že orlí oči mají více foveí než lidské?

Proto mají tato majestátní zvířata tak ostrý zrak. Díky těmto foveám jsou orli schopni 6 až 8krát zvětšit to, co vnímají. Někteří lidé však mají výjimečný zrak a jedinečné pozorovací schopnosti. A co vy? Máte dobrou zrakovou ostrost? Ověřte si to a dokažte v tomto pozorovacím testu!

IQ test: „Kde je na obrázku telefon?

Testování vlastní inteligence je především zábava. Ale také vám umožní na několik vteřin stimulovat mozek. Dnešní test prověří vaše pozorovací schopnosti. Jak se vám bude dařit?

Chcete-li provést tento vizuální test, pozorně si prohlédněte obrázek níže.

Zobrazuje malou rodinu v jejich domě. Rodiče se baví se svými dvěma dětmi. Zdá se, že jejich kočka si rodinné chvíle také užívá.

Všechny hračky jsou rozházené po podlaze pokoje, včetně vláčků, autíček, točících se vršků a plyšových medvídků. Na obrázku však nejsou jen hračky. Zde je ukrytý telefon. Zkuste ji najít. Máte 7 sekund na to, abyste ji našli a prošli tímto pozorovacím testem!

IQ test: Správná odpověď

Vašich 7 sekund vypršelo! Nyní je čas zjistit, zda máte opravdu orlí zrak, nebo ne!

Řešení

Telefon je ve skutečnosti na pravé straně obrázku, v zadní části místnosti. Najdete ho napravo od ruky otce, který drží autíčko.

Podívejte se na obrázek níže a najděte řešení této vizuální hádanky.

Našel jsi ten telefon před uplynutím sedmi vteřin? Opravdu máte orlí zrak, který má jen málokdo. To znamená, že vaše pozorovací schopnosti, zraková ostrost a zrakové rozlišování jsou dobře rozvinuté.

Pokud se vám nepodařilo tento telefon najít, pak jste v testu neuspěli. Máte orlí zrak? Nebojte se, pravidelnou stimulací zraku můžete jeho výkonnost zlepšit. Absolvováním dalších testů na webu si můžete být jisti, že uspějete.

Vyzvěte své přátele a rodinu sdílením tohoto IQ testu. Vaši přátelé zase budou moci dokázat, že mají dobré vizuální schopnosti.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.