Vítejte » NOVINKY » Pozorovací test: Najděte 3 rozdíly mezi oběma ilustracemi!

Pozorovací test: Najděte 3 rozdíly mezi oběma ilustracemi!

Tento vizuální IQ test je skvělým způsobem, jak se uvolnit a zároveň si procvičit duševní schopnosti a soustředění.

Vizuální testy IQ vám pomohou zlepšit pozorovací schopnosti a logiku. Jsou prospěšné pro vaše fyzické i duševní zdraví a pomáhají stimulovat vaše neurony. Tento druh výzvy, která hodnotí vaše kognitivní schopnosti a soustředění, vám umožní rychle se rozhodovat.

Prezentace testu IQ: Najděte 3 rozdíly na obrázku

Tímto vizuálním testem IQ zvýšíte svou inteligenci, aniž byste si to uvědomovali. Pomáhá také zdokonalit vaše pozorovací schopnosti a desetinásobně zvyšuje úroveň koncentrace.

Úkolem je najít 3 rozdíly na těchto dvou obrázcích žen v šatech. Na první pohled vypadají snímky totožně, ale zdaleka tomu tak není.

© Simpujcka

 

Malá rada, která vám pomůže, než začnete: vytvořte si co nejlepší podmínky. Abyste rychle našli řešení, musíte být velmi soustředění a klidní. Ujistěte se, že jste na klidném místě, mimo veškerý ruch a rozptýlení. Musíte být pečliví při hledání rozdílů.

Jste připraveni? Dobře si prohlédněte obrázek a nespěchejte, test nemá časovač. Tento test si můžete vyzkoušet i s rodinou nebo přáteli a zjistit, kdo z nich najde správné odpovědi jako první.

Odpověď na test: 3 rozdíly na obrázku s vysvětlením

Našli jste 3 rozdíly ve dvou obrázcích tohoto vizuálního testu IQ? Pokud ano, gratulujeme! Patříte mezi lidi s vysokým IQ. Svůj mozek můžete trénovat i těžšími úkoly. Můžete tak zlepšit své zrakové a kognitivní schopnosti zároveň.

Pro ty, kteří ji nenašli, zjistěte rozdíly v tomto testu IQ pomocí obrázku. Odpovědi jsou uvedeny na opraveném obrázku, abyste jim lépe porozuměli.

Zde je podrobnější vysvětlení této vizuální hádanky:

© Simpujcka

 

  • První rozdíl je v náušnicích mladé ženy.
  • Druhý rozdíl je v šatech. Můžete si všimnout, že druhá mladá žena má na boku další čáru.
  • Třetí rozdíl je v obuvi. Na druhém obrázku je vidět, že jedna z mladých žen má více zakrytou botu než druhá.
mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.