Vítejte » Qi test: Které ovoce sem nepatří? Tuto vizuální výzvu zvládnou jen ti nejšikovnější.

Qi test: Které ovoce sem nepatří? Tuto vizuální výzvu zvládnou jen ti nejšikovnější.

K vyřešení následujícího vizuálního úkolu budete muset vynaložit trpělivost a vizuální obratnost, abyste rozpoznali ovoce, které nepatří do skupiny zobrazené na obrázku. Bude čas vyzkoušet několik vašich dovedností během několika sekund, abyste tento typ výzvy zvládli.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte do 10 sekund rozpoznat ovoce, které se liší od ostatních, jste připraveni?

Ovocná vizuální výzva (Shutterstock)

U tohoto typu skládačky je důležité si kompozici obrázku několikrát projít, abyste ji mohli analyzovat do hloubky a najít drobné detaily, které jsou na první pohled skryté.

Na druhou stranu je tento koníček vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit s přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a řešením drobných logických úloh zjistili, zda jste zkušený pozorovatel.

Odpověď na vizuální výzvu

Odpověď je následující: Ovocem, které se liší od ostatních, je broskev, která je označena červeným kolečkem.

Odpověď na vizuální výzvu z 29. prosince (Shutterstock)

Podělíme se s vámi o několik krátkých vizuálních výzev, při kterých budete muset maximálně zbystřit svůj zrak. Pokud nemáte s řešením těchto typů hádanek mnoho zkušeností, můžete si procvičit nové dovednosti a překonat svůj rekord.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.