Vítejte » HOROSKOP » Retrográdní Pluto v Kozorohu: tato tři znamení čekají tento týden velké problémy

Retrográdní Pluto v Kozorohu: tato tři znamení čekají tento týden velké problémy

Planeta Pluto bude tento týden ztěžovat život dvěma znamením zvěrokruhu. Zjistěte, zda mezi ně patří i to vaše!

Pluto, planeta intenzity, sexuality a transformace, je od prvních dnů května 2023 retrográdní ve znamení Vodnáře. V rámci svého retrográdního pohybu změní Pluto znamení v neděli 11. června 2023. Ačkoli je tato změna konstelace významnou astrologickou událostí, bude přechodná a potrvá do 11. října téhož roku. Tři znamení zvěrokruhu zažijí začátek tohoto astrálního postavení obtížným způsobem. Chtěli byste vědět, zda je to vaše mezi nimi? Zjistěte to zde!

Astro: Jaký dopad bude mít retrográdní Pluto na život znamení zvěrokruhu?

Planeta Pluto má ve zvěrokruhu problematickou pověst. Je dobře známo, že její přechod může v životě člověka přinést radikální a definitivní změny. Její symbolika je spojena s transformací, smrtí a sexem, což jsou v západní společnosti tabuizovaná témata. Ve skutečnosti nám však Pluto během své retrográdnosti pomáhá bilancovat. Jeho konečným cílem je uklidit náš život, abychom uvolnili místo novým věcem.

Protože změny je často obtížné zvládnout, je normální, že tato planeta, která nás tlačí k jejich přijetí, působí tak hrozivě. V sektoru vašeho horoskopu, kde je tato mocná hvězda v současné době retrográdní, si budete klást spoustu otázek. A ne zrovna snadných! V této oblasti vašeho života ovlivněné Plutem je třeba něco transformovat a pustit, aby mohlo vykvést něco nového. Je třeba si uvědomit a být ochotni zpochybnit to, na čem lpíme ze závazku nebo povinnosti. 11. června 2023 začíná období, kdy by nás lpění na tom, co nám již neslouží, mohlo přijít draho, a to jak jednotlivce, tak společnost. Jste připraveni nechat to být?

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu by mohla kvůli retrográdnímu Plutu v Kozorohu zažít velké potíže?

Dvě astrologická znamení mohou vstup Pluta do Kozoroha prožívat dosti bolestivě. Pro ně bude obtížné začlenit do života dotyčný ústup a změny, které Pluto poměrně náhle přinese. Zjistěte zde, zda se to týká i vašeho znamení!

Střelec

Návrat Pluta do znamení Kozoroha se odehraje ve vaší astrologické zóně financí. To vás povede k tomu, abyste se zamysleli nad způsobem, jakým hospodaříte se svými prostředky, a nad tím, co v této oblasti děláte, což by mohlo zhatit vaše dlouhodobé úsilí. Aby toho nebylo málo, vaše vládnoucí planeta je 11. června 2023 na obloze superzávislá, což způsobí, že budete náchylní ke ztrátě kontroly a excesům. Hlídejte si peněženku, nebuďte tak bezstarostní.

Kozoroh

S návratem Pluta do vašeho znamení se otřesou základy vašeho života. Z dlouhodobého hlediska to bude pozitivní, ale také to znamená, že mnoho věcí ve způsobu, jakým vedete svůj život, a v tom, jací jste, bude třeba zpochybnit, pokud nechcete pokračovat v opakování bolestivých vzorců. Změna vašeho pohledu bude náhlá a pravděpodobně obtížná, ale pomůže vám se vyvíjet. Vaše stabilita bude podrobena zkoušce, proto ukažte veškerou svou sílu.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.