Vítejte » NOVINKY » Rozdílová hra (extrémní): Pouze géniové najdou 5 rozdílů za méně než 20 sekund!

Rozdílová hra (extrémní): Pouze géniové najdou 5 rozdílů za méně než 20 sekund!

Pozor! Na úspěch a prokázání svých intelektuálních schopností máte pouze 20 sekund.

Chcete se bavit, ale nemáte čas? Potřebujete zlepšit své intelektuální schopnosti, ale nemáte čas? Pak vám tento test velmi pomůže. Kromě toho, že je nesmírně zábavný, může sloužit jako výzva ke stimulaci vašeho mozku. Nečekejte déle a pusťte se do testu.

Jaké jsou pokyny k vyplnění testu?

U této vizuální výzvy budete muset být rychlí a dávat pozor na drobné detaily, jinak neuspějete. Předložíme vám tedy dva obrázky, které se na první pohled zdají být totožné. Ne jeden, ale hned pět detailů však znamená, že oba obrázky nejsou zcela totožné. Jak si jistě dokážete představit, vaším cílem je tyto rozdíly najít. Aby byl úkol obtížnější a abyste si své schopnosti skutečně vyzkoušeli, dostanete časový limit. Na splnění tohoto úkolu budete mít pouze 20 sekund. Využijte své vizuální schopnosti a kreativitu a splňte tento úkol. Pokud vám to pomůže, zkuste zavřít jedno oko a dívat se pouze jedním okem, je to jedna z metod. Nyní si připravte stopky a začněte.

© Simpujcka

 

Jaký je účel takového testu?

Primárním účelem je vždy rozptýlit vaši pozornost a tím vás uvolnit. Testy IQ a vizuální testy však mohou sloužit také ke zlepšení vašich kognitivních schopností. Tím, že vás tyto testy nutí přemýšlet a cvičit, totiž stimulují váš mozek a zvyšují vaše schopnosti a výkonnost. Zde například optimalizujete svou schopnost soustředění a zostříte své pozorovací schopnosti.

Čas vypršel. Kolik rozdílů jste dokázali identifikovat?

Gratulujeme těm, kterým se podařilo najít všechny rozdíly v tak krátkém čase. Vaše schopnosti jsou opravdu působivé! Jste jistě velmi dobří pozorovatelé.

Ti, kterým se nepodařilo najít rozdíly mezi oběma obrázky, si nedělají starosti, tento test byl obtížný. Rozdíly jsou opravdu velmi jemné. Zvládnout tento úkol vyžadovalo hodně soustředění a pozorovacích schopností. Nyní vám prozradíme pět detailů, které jste museli najít. Podívejte se na oba obrázky znovu: obočí ženy, její volná ruka, spodní část kalhot, vodítko a jedna noha psa se na obou obrázcích liší. Abyste si tyto detaily mohli prohlédnout, zde je řešení na obrázcích.

© Simpujcka

 

Neváhejte sdílet tento test a své výsledky na sociálních sítích, abyste povzbudili své přátele k jeho vyzkoušení.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.