Vítejte » HOROSKOP » Tato 3 znamení zvěrokruhu budou v roce 2023 šťastná v lásce

Tato 3 znamení zvěrokruhu budou v roce 2023 šťastná v lásce

Každý rok se opakuje stejný příběh: přemýšlíme, jestli budeme mít trochu víc štěstí než v předchozím roce. Ta astrologická znamení, která měla rok 2022 poněkud komplikovanější, můžeme ujistit, že astrální obloha je v neustálém pohybu. Naši pozornost upoutává zejména jedna oblast, a to, zda dojde k nějaké změně v citové oblasti. Protože ano, „Najdu letos lásku?“ je zásadní otázka pro všechny z nás, kteří jsme nezadaní. Pro tento nový rok platí, která znamení zvěrokruhu budou příznivě nakloněna zejména díky retrográdní Venuši ve Lvu, která bude příznivá pro všechna ohnivá znamení, tedy Berana, Lva a Střelce. Kdo z těchto krásných lidí však skutečně najde lásku?

Obzvláště dobře se letos bude dařit osobám narozeným ve znamení Berana:

Zrozenci Berana, buďte si jisti, že se vám během roku mohou naskytnout krásné příležitosti k lásce. Vesmír je nyní na vaší straně. Rok 2023 jste navíc zahájili pod tou nejlepší přízní. Jupiter, planeta štěstí a hojnosti, je ve vašem sousedství až do poloviny května. Po většinu prvního čtvrtletí vám bude Jupiter přinášet svůj díl dobrých zpráv. Od 20. února do 16. března bude navíc vaším znamením procházet krásná Venuše. Tyto dvě planety jsou vám nakloněny, protože se kolem 2. března setkaly, což by pro vás mohlo vytvořit skvělé příležitosti k seznámení se spřízněnou duší. Pokud se tak nestane, nenechte se odradit, Mars, planeta činu, a Venuše převezmou vládu, když budou pokračovat ve svém kurzu v přátelském znamení. To vám umožní buď uzavřít oficiální svazek, nebo posílit vazby s budoucím milencem.

Zrozenci Býka, nebuďte netrpěliví:

Pro vás, obyvatele znamení Býka, může být začátek roku v této oblasti obzvláště klidný. Není však čas ztrácet naději a nechat se odradit. Během roku 2023 se pro vás planety víceméně rychle srovnají. Především Venuše, vyslankyně lásky a citů, bude ve vašem sousedství od 17. března do 11. dubna, což vás nepochybně trochu povzbudí. To však není všechno, protože od 16. května do poloviny května 2024 se k vašemu největšímu štěstí připojí Jupiter. Navíc se k venuši připojí uran, planeta náhlých a nečekaných událostí. Nejenže vám to umožní uvolnit emoce, ale mohlo by to vést i k lásce na první pohled. Pokud se letos s někým seznámíte, vášeň bude zcela jistě na denním pořádku.

Pro narozené ve Lvu je to rozhodující rok:

Pro lidi narozené ve znamení Lva je tento rok velmi důležitý. Venuše, planeta lásky, obvykle retrográduje 3 týdny v roce. Pro rok 2023 je to úplně jinak! Venuše bude retrográdní po dobu 4 měsíců, od 5. června do 9. října ve vašem znamení. Tento pohyb budete pociťovat jako pocit, že se „vracíte zpět“. To může oživit některé dobré či špatné vzpomínky z vaší minulosti. Mimo jiné by se v tomto období mohl ve vašem životě znovu objevit starý vztah. Ať tak či onak, tato konfigurace je pro Lva velmi příznivá. Mohli byste potkat několik skvělých lidí, včetně jednoho, který by mohl hrát důležitou roli ve vašem milostném životě, ale to není všechno… Buďte tedy opatrní! Přemýšlejte o tom, jaký druh vztahu vám nejlépe vyhovuje. Odvažte se oslovit druhé, protože záleží jen na vás, zda vám toto setkání změní život, nebo zda bude jen pomíjivé!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.