Vítejte » HOROSKOP » Tato 4 znamení zvěrokruhu, která se neváhají zbavit ostatních

Tato 4 znamení zvěrokruhu, která se neváhají zbavit ostatních

Pro tato 4 astrologická znamení není nic jednoduššího než zpřetrhat vazby s okolím. Přesvědčte se sami!

Ten dlouholetý přítel, o kterém jste si představovali, že je s vámi v nejlepších i nejhorších časech, už s vámi nemluví? Možná patří do té kategorie lidí patřících k astrologickým znamením, kterým nedělá problém vztah přerušit.

Jestliže se totiž pro některé lidi lidské vztahy budují časem a vytrvalostí, pro jiné je snazší nechat člověka ze svého okolí zmizet, než aby od něj příliš očekávali. Tyto lidi lze snadno identifikovat podle jejich znamení zvěrokruhu.

Čtyři znamení, která způsobují, že někdo zmizí z jejich života

Byl by to Lev, Kozoroh, Ryby nebo Štír, kdo by někoho nechal zmizet ze svého života lusknutím prstu? Podle již známých charakterů některých astrologických znamení se zdá, že 4 znamení mají největší šanci odstranit člověka ze svého života, ať už jde o přátelský, rodinný nebo milostný vztah.

Býk

 

Býk odpovídá hodnotám autenticity a věrnosti. Navíc nemají rádi, když je někdo využívá. A pokud někdy Býk pocítí, že se s ním snažíte manipulovat nebo ho využít, nebude váhat ani na okamžik a ukončí vše, co ho s vámi spojuje.

Štír

Štír je jedním z nejnedůvěřivějších znamení zvěrokruhu a důvěřuje jen málo lidem. Pokud tedy u něj překročíte určitou hranici (lež, neloajalita), můžete si být jisti, že vám ukáže cestu ven!

Panna

Trpělivé a loajální Panny dokážou svým přátelům odpustit, ale když přijde poslední kapka, je už pozdě. Panny nic nepřiměje ustoupit a vmetou vám pravdu do tváře, než od vás odejdou.

Rak

Jedná se o zdaleka nejemotivnější znamení zvěrokruhu. Jsou velmi obětaví, ale někdy mohou být citliví a nároční. Špatně vyložené slovo by mu tedy mohlo ublížit, což by pro něj bylo znamením, že je čas s vámi přerušit styky. Není cesty zpět.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.