Vítejte » HOROSKOP » Tato tři astrologická znamení zažijí rozchod před polovinou dubna.

Tato tři astrologická znamení zažijí rozchod před polovinou dubna.

U některých astrologických znamení dojde velmi brzy ke změně sentimentálního postavení. Zjistěte, zda mezi ně patří i to vaše!

Měsíc březen 2023, nezná neutrální, a to poslal astrologické události spoustu. Ty byly pro některé velmi dobré a pro jiné velmi špatné. A pravdou je, že ještě není konec! Jako by to nestačilo, v posledních čtyřech dnech tohoto měsíce se na obloze vytvoří planetární aspekt, který pravděpodobně zlomí srdce 3 astrologickým znamením. Zjistěte, zda je to vaše mezi nimi!

Astro: Který astrologický aspekt na obloze způsobí zlomené srdce?

Na konci března 2023 se na obloze vytvoří astrologický aspekt, který spojí dvě hvězdy s opačnou symbolikou a účinky. Jedná se o Venuši, planetu lásky a vztahů, která před dvěma dny vytvořila konjunkci s Uranem, hvězdou svobody a změn. Když se tato dvě nebeská tělesa setkají, srdce se naplní touhou po osvobození a nezávislosti, což velmi často vede ke změnám v citové situaci některých lidí, kterých se jejich působení týká.

Horoskop: Která astro znamení by mohla v posledních dnech března 2023 zažít konec romantického vztahu?

Tři znamení zvěrokruhu by mohla zažít okamžik naprosté změny ve svém milostném a citovém životě. Ať už jsou těmi, kdo odcházejí, nebo těmi, kdo jsou opouštěni, musí se připravit na to, že na konci měsíce by se věci mohly dramaticky změnit. Chcete vědět, kterých znamení se to týká?

Býk

Ve vaší konstelaci se nachází konjunkce mezi Venuší a Uranem. Bude proto nutné pustit věci, které vás poutají k minulým pocitům. Tento planetární aspekt vás donutí navázat vazby jiným, svobodnějším způsobem a změnit své návyky v oblasti připoutanosti. Prožívejte jej jako nezbytnou evoluci!

Lev

Nenechte se překvapit tranzitem Venuše a Uranu, který bude spojen s Lilith, Černou lunou ve vašem znamení, a který tak bude logickým pokračováním potřeby nezávislosti, kterou možná máte, ale kterou jste možná ještě neidentifikovali. Budete cítit, že se blíží změna, a bude nejlepší, když budete připraveni na individuálnější a samostatnější prožitky. Přijměte tento pohyb.

Štír

Ve vašem milostném životě dojde k turbulencím, které jste možná již tušili. Dávejte v následujících dnech pozor a příliš si nehrajte s těmi, kteří to nevidí. Buďte připraveni a bojujte za to, co chcete, nevzdávejte se, protože byste toho později mohli litovat.

Konjunkce mezi Venuší a Uranem se netýká jen vztahů a lásky!

Tento planetární aspekt je také známý tím, že probouzí odvážnější a originálnější stránku naší osobní vize. Planeta Uran představuje posuny v perspektivě a hledání novinek, změn a originality. Proto je pravděpodobné, že se během tohoto nebeského pohybu odvážíme k novému vzhledu, vztahům, uměleckým a rekreačním aktivitám, a dokonce i k novým formám svádění. Chápete, že je čas vyzkoušet všechno!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.