Vítejte » HOROSKOP » Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí brzy nevídané štěstí.

Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí brzy nevídané štěstí.

Hvězdy řekly své poslední slovo: konec března bude pro některá znamení zvěrokruhu obzvláště příznivý. Tato trojice by totiž měla brzy zažít nevídané štěstí. Toto požehnané období je způsobeno velmi zvláštní astrologickou konfigurací: Venuše je v Býku, Slunce a Novoluní jsou v Beranu a Pluto ve Vodnáři. Pro tyto šťastné zrozence bude tento okamžik plný příslibů a krásných příležitostí, které by možná mohly navždy změnit jejich život. Pojďme luštit!

Podle astrologů zažijí lidé ve znamení 3. zvěrokruhu koncem března neuvěřitelně příznivé období. Zdá se, že všechny hvězdy jsou seřazeny tak, aby jim pomohly dosáhnout vnitřní harmonie a splnit jejich nejdivočejší sny.

Která 3 znamení zvěrokruhu budou na konci března 2023 naplněna štěstím?

Možná vás zajímá, kterým znamením zvěrokruhu hvězdy přejí nejvíce a kdo bude mít na konci měsíce štěstí? Potřebujete poradit, jak se rozhodnout, abyste se v budoucnu dokázali co nejlépe orientovat? Nehledejte nic jiného! Podívejte se níže. Kdo ví, třeba vám hvězdy posvítí na cestu a umožní vám učinit správná rozhodnutí, která vás dovedou k novým obzorům. Pro ty šťastnější: Poddejte se kouzlu jejich světla!

Blíženci

Konec března bude ve znamení emocionální horské dráhy. Buďte však klidní, protože všechny pocity, které zažijete, budou pozitivní! Příchod Venuše v Býku vás povzbudí k tomu, abyste opustili svou komfortní zónu a pustili se do dobrodružství, která vás vždy lákala. Co takhle zažít něco, na co jste si ještě nikdy netroufli? Dodá vám to pořádnou dávku adrenalinu a umožní vám to uskutečnit sny, které jste se rozhodli odložit. Milí Blíženci, neváhejte se chopit této příležitosti a udělejte si z ní nezapomenutelnou vzpomínku! Po dlouhých sedmi měsících ve vašem znamení Mars, planeta síly a akce, 25. března konečně opustí vaši oblohu! Jedná se o velmi důležitý planetární pohyb, který výrazně podpoří vaši komunikaci a sociální interakce, zejména s partnerem. Přesto očekávejte, že zažijete několik intenzivních a vzrušujících okamžiků!

Buďte však ostražití a trpělivě vyčkejte, až věci zapadnou na své místo, abyste mohli toto požehnané období plně využít!

Rak

Na obzoru jsou pro vás dobré zprávy, milí Raci! Astrologové předpovídají, že situace, které vás již delší dobu trápí, konečně najdou příznivé vyústění….. Vzhledem k tomu, že Slunce a úplněk stojí ve znamení Berana, je pravděpodobné, že se konečně zbavíte starostí a pocítíte obnovenou důvěru v budoucnost. Venuše se navíc přesouvá do znamení Berana, a tak by do vašeho života mohla vstoupit nová osoba, která sehraje důležitou roli. Díky tomuto krásnému setkání byste mohli být nejšťastnějším člověkem na světě! Mars opouští Blížence a vstupuje do vašeho znamení, takže ke konci tohoto třetího měsíce roku 2023 budete mít desetinásobek energie k tomu, abyste se vydali za svými cíli. Tato zvýšená energie vás však může také učinit podrážděnějšími vůči svému okolí, ať už jde o partnera nebo kolegy. Pokud kolem sebe cítíte nadbytek funění, hvězdy vám radí, abyste tuto energii nasměrovali hluboko do svého nitra a pak se snažili vypustit páru pozitivním způsobem.

Ryby

Hvězdy dne i noci se setkávají ve znamení Berana a zvěstují konec vašeho ročního období a začátek nového roku zvěrokruhu. Přestože druhá polovina března bude pravděpodobně na spadnutí, čeká vás s partnerem jedinečný zážitek, protože se chystá výlet! Tento malý útěk vám poskytne příležitost k odpočinku a načerpání nových sil a zároveň posílí vaše citové vazby, i když mohou zažívat určité turbulence. Díky Plutu ve Vodnáři bude pro vás, milí rodáci vodního živlu, konec března obzvlášť výjimečný, protože budete muset investovat více času a energie do budování něčeho smysluplného. Ať už se jedná o hledání nové práce, změnu bydliště nebo povýšení, Venuše, planeta lásky a peněz, vám dá zelenou! Buďte trpěliví, protože výsledky, kterých dosáhnete, za tu námahu stojí. Ve skutečnosti by to dokonce mohlo z dlouhodobého hlediska změnit váš život k lepšímu.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.