Vítejte » HOROSKOP » Tato znamení zvěrokruhu brzy pohádkově zbohatnou

Tato znamení zvěrokruhu brzy pohádkově zbohatnou

Od 7. března Saturn, planeta karmy a disciplíny, revolučně vstupuje do Ryb, snového a mystického znamení… Začíná éra transformace, která přinese do života tří znamení zvěrokruhu nevídané a neuvěřitelné změny.

Hranice se tak začnou vzdalovat, omezení se rozplynou a umožní lidem v těchto znameních snít ve velkém, rozvíjet své podnikání a bohatnout. Velkorysost této planety zavede tyto lidi do říše divů, kde peníze volně proudí a sny se stávají skutečností. Přijďte zjistit, která znamení umí volat ke hvězdám!

Saturn od svého vstupu do znamení Ryb 7. března slibuje, že změní pravidla hry ve vesmíru. Spojení těchto dvou energií má konkretizovat a usměrnit nejasné a pozastavené sny. Dá jim tvar, rámec, plán a pokračování. A tak ti, kteří již dlouho sní o zbohatnutí, tak během tohoto měsíce konečně učiní, přičemž výhru získají právě příslušníci tří znamení zvěrokruhu. Pojďme je bez dalších okolků objevit…

Která znamení zvěrokruhu zbohatnou v březnu 2023?

Nemusíte čekat až do konce roku, abyste mohli sklízet plody své trpělivosti a tvrdé práce. Právě ve třetím měsíci roku budete shrabovat peníze v plné výši. Mars slibuje doplnění vašich bankovních účtů, takže se připravte na dobrodružství, začne už brzy…

Blíženci

Dne 7. března 2023 ve 14:10, kdy se Saturn uvolní z tlaku Vodnáře a přesune se do tajemných Ryb, si Blíženci budou moci splnit všechna svá přání! Vy, velcí nadšenci, milujete svou svobodu a odvažujete se dělat ostrá a radikální rozhodnutí. Víte, že pokud je v životě něco stálého, musí to být změna jako taková. Vaše prudkost vám skutečně pomáhá oslovovat druhé, obohacovat výměny, objevovat nové cesty a zažívat dobrodružství, aniž byste se báli neznámého. Ve svém projevu se vždy povznášíte a vyzařujete dobrou náladu, což lidi kolem vás fascinuje a působí příjemným dojmem. Přítomnost Blíženců je vždy čirým potěšením, kde je výmluvnost na denním pořádku a o geniálních nápadech se diskutuje s respektem a živostí. Víte, čím by vás tato extroverze mohla přitahovat? Dobré obchody, které vydělávají peníze! Ani netušíte, kolik lidí s vámi bude chtít spolupracovat, nabídne vám slibné vodítko a nechá se inspirovat vaším intelektuálním géniem. V březnu budou hvězdy na vaší straně, abyste tento potenciál odhalili a okouzlili své okolí.

Rak

 

Během března budou mít všechny vaše kroky společnou souvislost s bohatstvím, v něž jste dlouho doufali. S příchodem jara rozkvétají stromy a osobní bohatství příslušníků znamení Raka se také naplňuje. Energie transformace je na vaší straně při budování nových projektů. Jediná rada hvězd zní, abyste si dobře rozmysleli své další kroky a spojili obezřetnost s odvahou. Přestože jste zběhlí v malých radostech a pohodě, vesmír vás v březnu vyzve, abyste zvýšili laťku a překročili svou komfortní zónu, která vás možná dlouho připravovala o možnost užívat si luxusu a extravagance. Svět bude váš, stejně jako peníze, a vy s nimi budete nakládat, jak se vám zlíbí, ale do té doby se nevzdávejte, nevěřte svým citům ani existenciálním otázkám. Z dobrého důvodu, jakmile bude vaše bankovní konto dobře nakrmeno, budete si moci dovolit dlouhou dovolenou, abyste si jemně vážili života tak, jak si ho rádi užíváte.

Ryby

Jaké máte štěstí, že se Saturn od 7. března potuluje ve vašem znamení a neopustí ho až do února 2026! Všechnu energii potřebujete k tomu, abyste využili životní hojnost a pořádně si z ní ukousli. Přátelé Ryby, počítejte s tím, že vás tento měsíc obohatí jako nikdy předtím, protože vesmír pro vás sestavuje všechny parametry úspěchu. Přesto vám v první řadě radí, abyste nezačínali s razancí a místo toho postupovali pomalu, ale jistě, a dále abyste se nezaměřovali na introspektivní myšlenky, které vám v této fázi života ubírají energii. Také se nenechte zahltit vnějšími emocemi a zaměřte veškerou pozornost především na svou pohodu. Jak víte, cesta k penězům není bez překážek… proto budou pragmatismus a flexibilita vašimi spojenci při dosahování hojnosti určitě!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.