Vítejte » HOROSKOP » Tato znamení zvěrokruhu brzy zažijí konflikty a budou se na ně muset připravit.

Tato znamení zvěrokruhu brzy zažijí konflikty a budou se na ně muset připravit.

V příštích dnech, kdy bude vládnout energie Saturna ve znamení Ryb, se tři znamení zvěrokruhu dostanou do konfliktu se svým okolím a přáteli. V důsledku toho budou moci utřídit a přehodnotit své vztahy. Saturn v Rybách, zatmění Slunce při novoluní v Beranu a retrográdní Merkur v Býku v následujících dnech tato znamení zvěrokruhu podrobí zkoušce.

Teprve ve chvíli nedorozumění člověk pozná skutečnou hodnotu svého přítele, neboť přátelství znamená umět milovat druhého i v jeho vzteku a ušetřit ho urážek, zraňujících slov a zlých ran. A protože hvězdy mají tři znamení zvěrokruhu velmi rády, staví je v příštích dnech do konfliktu s některými členy jejich blízkého okolí, aby dostali životní lekci. Když promluví Saturnova morálka, musí celý vesmír pozorně naslouchat, aby se z ní poučil… Budou uraženi, ale vyjdou z toho s dobrým ponaučením. Chcete se o těchto třech znameních dozvědět více? Pojďme, pojďme!

Tři znamení zvěrokruhu budou mít konflikty se svým okolím, kdo to je?

V následujících dnech se pravděpodobně tři znamení zvěrokruhu dostanou do konfliktu s přáteli, rodinou a milenci. Zde jsou…

Lev

Následující období se bude nazývat „dny výzev“, protože nebudete schopni snadno zvládat své podráždění. Začátek března k vám byl totiž velmi štědrý: těšili jste se nebývalému úspěchu, posílili jste svou kariéru a fascinovali své nadřízené. Vaše úspěchy našly odezvu a vy jste nyní známí svou rozhodností a seriózností. Lidé, kteří vám zpočátku nevěřili, vám předhazují, že vás velmi povzbudili a že za své vítězství částečně vděčíte jejich podpoře. Při tom všem jste vy, neporazitelní rodilí Lvi, klidní a soustředění na práci i osobní život, jenže to nebrání štváčům, aby na vás útočili a snažili se vás shazovat, aby uspokojili své ego, takže k čemu je vám tvrzení o platonickém světě? Ale Lev konečně vystoupí ze svého mlčení a všechny postaví na své místo! Takto vrátíte domů mír a zastrašíte všechny hlupáky. Svůj okruh si nyní dobře vybíráte, aby vás pustil jen k lidem a věcem, které vám opravdu dělají dobře. Buďte nároční!

Váhy

Máte-li v horoskopu znamení Vah, je jasné, že jste altruističtí a empatičtí lidé. Není dne, kdy byste ochotně a s takovou obětavostí a laskavostí nepomáhali druhým. Všichni si vás váží za vaše ušlechtilé a hrdinské činy, ale tím to bohužel nekončí… V nedokonalém životě někteří lidé zajdou tak daleko, že vaší laskavosti zneužijí a berou vás jako samozřejmost. Nepřestanou se vtírat do vašeho soukromého života, aby pohltili vaši energii a žádali laskavosti nad rámec vašich možností. Neunaví se, dokud se neunavíte vy první. Proč by měli, když jste otevřená kniha, nevinní a vstřícní? Všichni pijí sladké vody s nekonečnou chamtivostí. Přesto vám hvězdy radí, abyste zpomalili, trochu se nadýchali čerstvého vzduchu a především se necítili provinile kvůli své laskavosti. Dejte si pauzu, zaměřte se na své zdraví a vlastní pohodu. Dnešní rekapitulace: Oddělování zrna od plev…

Ryby

Milé zrozené Ryby, následujících několik dní pro vás bude emocionálně zvrácených, ale nebojte se, o nic nejde. Řekneme vám proč… Vy, Ryby, máte moc porozumět psychice druhých lidí a odhalit emoce, které skrývají nebo potlačují ze strachu či nevědomí. Posvítíte jim na cestu a vyzvete je, aby se ponořili do své duše a získali kontrolu nad svými emocemi. Vedle této empatie si často duchovně a mysticky stojíte za tím, v co věříte, takže vaše emoce jsou vždy nejvypjatější. Nicméně vzhledem k tomu, že život vyžaduje přestávky a chvíle stagnace, přistihnete se, že se odpojujete od své bdělé mysli a vracíte se do reality. Zde bude vaše nálada ovlivněna tím, že budete méně připraveni přivítat druhé s laskavostí a oddaností. V tuto chvíli vám hvězdy radí, abyste si tyto konflikty nebrali k srdci, neboť právě těmto lidem jste dříve s radostí pomáhali… Dobré časy opět přijdou a přinesou vám sluneční svit a radost ze života, trpělivost!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.