Vítejte » HOROSKOP » Těmto znamením zvěrokruhu hrozí, že tento týden přijdou o všechno a zchudnou.

Těmto znamením zvěrokruhu hrozí, že tento týden přijdou o všechno a zchudnou.

Ještě předtím, než se planeta Saturn přesune do znamení Ryb a přinese nám do života trochu štěstí, bude týden od 27. února do 5. března pro některá znamení zvěrokruhu z finančního hlediska poměrně problematický. Zatímco jejich úspory jsou ohroženy ztrátou, mohou se ocitnout na konci svých sil. Není však třeba se znepokojovat, pokud je opatrnost na denním pořádku! S notnou dávkou ostražitosti není nic nepřekonatelné.

Samotný konec února a začátek března není pro tato znamení zvěrokruhu nejkrásnějším přechodem z jednoho měsíce do druhého. Zatímco pro některé z nich by mohl být aktuální týden šťastný a příznivý, o jiných se to říci nedá. To je případ těchto znamení zvěrokruhu, která budou muset prožít nepříjemný týden.

Tato znamení zvěrokruhu by mohla příští týden zchudnout a ocitnout se bez peněz.

Býk

Zástupci znamení Býka si zaslouží, aby se bavili a upouštěli páru oslavami. Ale i když není na škodu dobít baterky, tento aktuální týden by je měl povzbudit k tomu, aby měli smysl pro míru. Oceňujme, vychutnávejme, ale zároveň se vyhýbejme tomu, abychom byli v čirém konzumu požitků. Konzumovat znamená zničit se dřív, než si to vůbec uvědomíme! Jen jedna rada: nenechte se unést, jinak vám nakonec zbude jen tolik peněz, abyste si mohli namazat máslo na suchar.
Po rozpáleném večírku je důležité vědět, jak se vypořádat s tím, co se může stát, když budete příliš neopatrní a lehkomyslní. Pokud nebudou přesně vědět, co se svými penězi dělají, mohou skončit s prázdnou peněženkou. To si však uvědomí až den po oslavě…

Také neutrácíte peníze, které nepotřebujete, a neriskujete, co nezvládnete. Možná je lepší trávit většinu času doma v zájmu úspory…

V každém případě jsou naši přátelé Býci obzvláště vázáni na své pohodlí a rádi zůstávají uzavřeni ve svých domovech. Každopádně, co se týče ostatních znamení, je třeba mít na paměti jen jedno heslo: Rovnováha.

Štír

Aby přežili nadcházející týden, musí si představitelé znamení Štíra osvojit dvě zásadní zásady: první, rozvážnost a druhou… také opatrnost. V podstatě vysoký úkol pro znamení, které je obecně náchylné k povolnosti a nedostatku citové kontroly tím, že se občas nechá ovládat svými impulsy. Než aby však propadli vášni, která je pro ně tak charakteristická, bude lepší, když nyní najdou způsob, jak svou povahu zkrotit. Je velmi snadné ocitnout se s dírou v peněžence, když vás emoce přemohou… Neovládnutí, frustrovaní nebo vystresovaní Štíři nejsou imunní vůči unáhleným nákupům.

Na druhou stranu mohou přijít o jmění, pokud se pustí do zbytečných sázek, jejichž jediným přínosem je nafouknutí jejich ega. Měli by se tedy vyvarovat všeho, co k takové situaci může vést, jako je vydírání a hádky nebo urputná snaha dokázat svůj názor.

Pýcha se také musí stáhnout do pozadí! Hádka s nadřízeným, který si jich dostatečně neváží, impulzivní krok a prásk! Dokonce ani malá dobrá „ouška“ od rodin nejsou nemožná!

Vezmou-li tyto detaily v úvahu, může nadcházející týden proběhnout bez problémů, pokud se navíc postarají o svůj rozpočet. Tak se mohou vyhnout problémům a ztrátě příjmů, než se v následujících dnech pustí do krásné epizody obnovy.

Střelci

Tento týden je klíčový pro naše přátele Střelce, kteří si budou muset dávat pozor na to, co dělají, jinak na to doplatí… doslova. Nedostatek opatrnosti na silnici, porušení pravidel silničního provozu, velká pokuta bude nasnadě… Takže ano, Střelci si libují v riskování, ale rozhodně není čas nedodržovat všechna pravidla… A vůbec, bezpečnost je pro nás nade vše!
Jde o to, že bez ohledu na kontext mohou dobrodruzi zvěrokruhu přijít o něco cenného a pro ně obzvlášť důležitého, pokud nebudou dbát na opatrnost. Merkur v Rybách vyzývá k ostražitosti.

Jelikož Střelci nejsou v nejlepší formě, co se týče jejich rozpočtu, budou se muset vzdát své touhy po změně prostředí. Musí se spokojit s několika výlety do blízkých měst a pokud možno se vyhnout velkým cestám. Totéž platí o velkých nákupech, i když se touží rozmazlovat… Trpělivost bude proto největší ctností, kterou se budou muset v tomto týdnu vybavit, než si užijí příznivější dny v témže měsíci. Zkrátka zpomalíme, odpočineme si a nepodlehneme obvyklým pokušením! Zapomeňte tedy na nutkavé nakupování, velké výlety a riskování. Samozřejmě, že se těmto cvičením mohou stále oddávat… k velké škodě svého finančního zdraví.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.