Vítejte » HOROSKOP » Tento týden budou 3 astrologická znamení náladovější než obvykle.

Tento týden budou 3 astrologická znamení náladovější než obvykle.

Astrální klima na obloze je koncem března 2023 narušeno pro 3 znamení zvěrokruhu. Objevte je zde!

Nadpis tohoto článku pravděpodobně naštve mnoho lidí, kteří chtějí první jarní týden roku 2023 prožít ve šťastné a veselé náladě. Ve skutečnosti však po prozkoumání oblohy a jejích nebeských pohybů padl verdikt: tři znamení zvěrokruhu zažijí v nadcházejících dnech chvíle emoční nestability. Zjistěte zde, zda je vaše znamení jedním z nich!

Nadpis tohoto článku pravděpodobně naštve mnoho lidí, kteří chtějí první jarní týden roku 2023 prožít ve šťastné a veselé náladě. Ve skutečnosti však po prozkoumání oblohy a jejích nebeských pohybů padl verdikt: tři znamení zvěrokruhu zažijí v nadcházejících dnech chvíle emoční nestability. Zjistěte, zda mezi ně patří i to vaše!

Astro: Jaké astrologické aspekty blokují tok harmonické planetární energie v tomto týdnu v březnu 2023?

Tento týden je dobře nabitý silnými a významnými planetárními událostmi ve vesmíru. Celý měsíc březen 2023 byl, no, docela intenzivní. „Jarní rovnodennost přinesla astrologický Nový rok a jeho energetický reset. S úterním „novoluním v Beranu a jeho nevypočitatelnou energií na začátku týdne a následnou změnou znamení Pluta ve čtvrtek 23. března se může snadno dostavit astrální vyčerpání. K tomu se přidá napětí mezi Marsem v Blížencích a Sluncem v Beranu, které bude zkouškou naší trpělivosti! Říkali jsme vám, že obloha je v těchto dnech těžká!

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu budou mít tento týden pravděpodobně nevrlou náladu?

Tato tři znamení zvěrokruhu si tento týden mohou dovolit vinit ze své špatné nálady hvězdy, které by jim mohly dát důvod ke stížnostem. Budou muset být trpěliví a počkat, až bouře přejde. Chcete vědět, která to jsou?

Beran

Slunce ve vašem znamení vám dodává velkolepou energii a motivaci. Mars v Blížencích je však bohužel v obtížném aspektu s královskou hvězdou galaxie, což vytváří napětí, které brzdí vaše celkové naplnění. Očekávejte nečekané výkyvy nálad. Díky tomuto planetárnímu aspektu vás bude rozčilovat, že si protiřečíte, proto se vyhýbejte polemickým debatám. Dejte si pozor!

Rak

Mars, planeta činu, je ve velkém napětí ve vašem dvanáctém domě, který představuje nevědomé obavy. To ve vás může vyvolat strach z akce, pokud vám nějaké trauma z minulosti připomene špatné časy. Můžete se cítit trochu rozladěni, ale snažte se najít způsob, jak se s tím vypořádat. Budete muset být stateční!

Střelec

Váš nebeský vládce Jupiter je poněkud napjatý kvůli konjunkci s Chironem ve znamení Berana, která způsobuje, že se vrací k problémům z minulosti. To spolu s planetárním napětím s Plutem, který právě dorazil do souhvězdí Vodnáře, aby způsobil revoluci ve vaší mysli a způsobu komunikace, může vést k tomu, že budete poněkud vystresovaní. Nezapomeňte si dát pauzu, protože nikdo jiný to za vás neudělá. Pečujte o své duševní zdraví a dejte si pauzu od propadání se.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.