Vítejte » Test IQ: U dítěte na lyžích by mělo být snadné odhalit případné rozdíly.

Test IQ: U dítěte na lyžích by mělo být snadné odhalit případné rozdíly.

Montrez que vous êtes plus qu’un bon observateur avec ce test de QI !

Pokud trávíte hodně času na internetu, proč se nerozptýlit a zároveň nerozptýlit mozek pomocí vizuálních testů? Testy IQ pro rozlišovací hry umožňují otestovat vaše vizuální schopnosti a rozlišovací schopnosti. Pro úspěšné složení testu je třeba využít pozorovací schopnosti a zlepšit ostrost zraku.

IQ test: „Najděte rozdíly na obrázcích těchto dětí.“

Nabízíme vám IQ test týkající se bílých Vánoc! Na následujícím obrázku vidíte dvě fotografie dvou mladých lidí na bruslích při lyžování. Chcete-li projít tímto IQ testem, musíte najít rozdíly mezi těmito obrázky. Na jejich identifikaci máte 15 sekund! Myslíte si, že to zvládnete?

Tunjukan kemampuan dan kejelian mata Anda dengan mencari tiga perbedaan gambar tes IQ ini dalam waktu singkat.

IQ test: odpovědi na výzvu

Patnáct vteřin uplynulo. Doufáme, že to bylo dost času na to, abyste našli 3 rozdíly! Ve skutečnosti jste měli najít 3 chyby skryté v obrázku. Našli jste pouze 2? Podívejte se na obrázek níže a zjistěte, které odpovědi jsou správné!

Řešení Pokud jste dobrým pozorovatelem, 3 rozdíly se dají najít poměrně snadno. Byly to :

Letak perbedaan gambar dalam tes IQ.

  • Měsíc, který na snímku vpravo chybí;
  • barva druhé jedle, která je černá a ne zelená jako na prvním obrázku;
  • přítomnost větve stromu u nohy dívky na druhém obrázku.

Pokud jste prošli testem IQ dne, pak jste právě prokázali, že jste vynikající pozorovatel. Pokud jste naopak 3 rozdíly nenašli, nezoufejte, protože vaše současná úroveň se může ještě zlepšit. Stačí jen cvičit. Můžete to zjistit pomocí každodenního testu IQ. Tímto způsobem můžete trénovat svůj mozek, aby lépe rozpoznával rozdíly.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.