Vítejte » Test osobnosti: je tu stařík s babičkou, otestujte své IQ tím, že se k němu přiblížíte!

Test osobnosti: je tu stařík s babičkou, otestujte své IQ tím, že se k němu přiblížíte!

Testy osobnosti slouží nejen k odhalení určitých povahových rysů, ale také k posouzení vašeho IQ.

Test, který vám dnes nabídneme, vás vybízí k využití vašich pozorovacích schopností a intelektuálních schopností. Zvládnete tuto výzvu? Opravdu se ji podařilo vyřešit jen málokomu? Chtěli byste být jedním z nich?

Jaké jsou pokyny pro vyplnění tohoto osobnostního testu?

Vaším úkolem je pozorně si prohlédnout obrázek níže a najít starého muže, který se dvoří dámě. K měření času potřebného k vyřešení hádanky potřebujete stopky.

Nenechte si uniknout žádný detail. Hluboce se soustřeďte a odložte věci, které by vás mohly rozptylovat. Není třeba dlouze přemýšlet, protože na to máte jen několik vteřin. Přečtěte si odpověď a porovnejte ji s výsledkem.

Zde je odpověď na hádanku

Na první pohled vypadá na obrázku všechno normálně. Babička se zdá být jedinou osobou na obrázku. Když se ale podíváte pozorněji, uvidíte na obrázku další osobu. Tato osoba se schovává za stromem. Starý muž má na sobě bílou košili stejné barvy jako plot. Proto je téměř nemožné ho spatřit. Byli jste úspěšní?

Pokud jste našli babiččina milence.

Pokud vám nalezení starého muže trvalo méně než 5 sekund, znamená to, že jste génius. Vaše úroveň soustředění je vysoce nadprůměrná. Jste extrémně orientovaní na detaily a nic vám neunikne. Vždy máte možnost plnit ještě složitější úkoly a otestovat tak své limity.

Pokud vám 7 minut na vyřešení hádanky nestačilo, může to svědčit o vaší ochranitelské povaze. Tento výsledek také ukazuje, že vaše IQ je podobné průměru.

Pokud se vám nepodařilo tento test vyřešit

Pokud jste ale nedokázali najít, kde se babiččin milenec skrývá, budete muset provést několik cvičení na zvýšení koncentrace. To lze provést několika způsoby. Pití čaje na zlepšení mozku je účinný způsob, jak zbystřit mysl. Poslech klasické hudby je také lepším způsobem, jak optimalizovat své soustředění. Případně se procvičte v jiných podobných testech.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.