Vítejte » NOVINKY » Test osobnosti: Jste organizovaní, nebo neorganizovaní? Vyberte si jednoho z medvídků a zjistěte to.

Test osobnosti: Jste organizovaní, nebo neorganizovaní? Vyberte si jednoho z medvídků a zjistěte to.

Testy osobnosti jsou jednoduchým a zábavným způsobem, jak lépe pochopit, kdo jsme a jak reagujeme na situace. Mohou nám pomoci určit naše povahové rysy, preference a dokonce i náš životní styl.

Mohou nám také pomoci porozumět ostatním lidem. Toto je zábavný test, který vám umožní zjistit to výběrem jednoho z medvídků. Ke každému z nich je přiřazen symbol, který odpovídá různým povahovým rysům.

Pomocí tohoto testu můžete zjistit, zda jste organizovaný, nebo neorganizovaný typ a jak to ovlivňuje váš život. Můžete se také dozvědět, jak se vypořádat s obtížemi, které to může způsobit, a jak co nejlépe využít výhod, které to může přinést. Co takhle začít s tímto zábavným a zajímavým testem? Vyberte si medvídka a zjistěte, jaký vzkaz vám posílá!

© Simpujcka

 

Medvídek č. 1 : Organizovaná osoba

Lidé, kteří si vybrali medvídka č. 1, jsou většinou velmi organizovaní a opatrní. Jsou racionální a dělají promyšlená rozhodnutí. Nevyhýbají se výzvám, naopak.

Obvykle se do věcí pouštějí s notnou dávkou sebedůvěry a trpělivosti a nakonec uspějí. Tito lidé bývají zodpovědní a spolehliví, protože vědí, že je důležité dostát důvěře v ně vložené.

Medvěd č. 2: Nepořádný člověk

Lidé, kteří si zvolí Medvídka č. 2, bývají nepořádnější. Nepotřebují přesný plán nebo organizaci, aby něco udělali, a více jim vyhovuje chaos, který jejich projekty obklopuje.

Jsou ochotnější riskovat, protože vědí, že to někdy může vést k nečekanému úspěchu. Ačkoli mohou působit lehkovážně nebo nonšalantně, ve skutečnosti jsou tito lidé velmi kreativní a mají jedinečný pohled na věc.

Medvěd č. 3: Rovnováha mezi organizovaností a neorganizovaností

Lidé, kteří si zvolili medvídka č. 3, mají tendenci dosahovat dobré rovnováhy mezi organizovaností a neorganizovaností. Tito jedinci vědí, kdy je čas věci plánovat a kdy je čas nechat věci být.

Mají skvělou schopnost přizpůsobit se rychle se měnícím situacím a umí spojit své plány s plány ostatních, aby dosáhli společného cíle. Jsou zapálení, motivovaní a umí najít správnou rovnováhu mezi riskováním a přebíráním odpovědnosti.

Věděli jste o Guy Corneau?

Guy Corneau byl quebecký psycholog, spisovatel a přednášející, který udělal mnoho pro věc mužů. Narodil se 24. června 1950 v Montrealu, získal bakalářský titul v oboru psychologie na Université de Montréal a doktorát v oboru sociální psychologie na Université Laval.

Ve své kariéře se věnoval klinické a systemické psychologii, koučování a mentoringu. Je autorem knih pro dospělé a ilustrovaných knih pro děti. Vytvořil také řadu inovativních koučovacích a mentoringových programů pro muže, včetně svého programu Devenir un homme.

Hlavním posláním Guy Corneaua bylo pomáhat ostatním rozvíjet hlubší povědomí o vztazích mezi muži a ženami. Zemřel 5. února 2009 v Montrealu.

Tento test byl zábavný a doufáme, že jste si autodiagnostický kvíz užili. Nezapomeňte prosím, že tento test je čistě pro zábavu a nemá žádnou vědeckou hodnotu. Uvidíme se zítra u nového testu osobnosti na našich stránkách.

Neváhejte se o tento test podělit se svými přáteli! Děkujeme, že jste dočetli až do konce, a brzy na viděnou!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.