Vítejte » NOVINKY » Test osobnosti: kořist nebo predátor? Tvář, kterou jste viděli jako první, prozrazuje váš mentální věk

Test osobnosti: kořist nebo predátor? Tvář, kterou jste viděli jako první, prozrazuje váš mentální věk

Naše těla a mysli se neřídí stejným rytmem. Na rozdíl od našeho vzhledu, který se v průběhu let přirozeně mění, naše mysl potřebuje neustálou stimulaci, aby se mohla vyvíjet. Lidé, kteří v životě prošli obtížnými situacemi, bývají duševně vyspělejší než ostatní. Bez pomoci svých blízkých musí vždy čelit svým problémům sami. To z nich dělá skutečné učitele zralosti. Ztotožňujete se s touto skupinou lidí, nebo patříte k těm, kteří se mají stále co učit, protože to měli jednodušší? Bez dalších okolků zjistěte svůj mentální věk prostřednictvím tohoto testu.

© Simpujcka

 

Pokud jste viděli vlka

Znamená to, že váš mentální věk je přibližně 50 let. To znamená, že se vám v životě podařilo nasbírat dostatek zkušeností. Tyto zkušenosti, které nejsou vždy klidné, vám umožnily dosáhnout této velké zralosti. I když jste v životě zažili několik těžkých ran, vždy jste se dokázali s problémy vypořádat správným způsobem. Složité situace, které jste v životě zažili, vám navíc umožnily růst. Tento výsledek také znamená, že jste dobrým poradcem. Vaši přátelé proto oceňují vaše slova. Navíc nemáte rádi povrchní vztahy.

Pokud jste si všimli beránka.

Znamená to, že váš mentální věk je přibližně 18 let. To odráží vaše chování a dovednosti, které si teprve musíte osvojit. Obecně se nezajímáte o nikoho jiného než o sebe. Také věříte, že vám svět něco dluží a že si můžete dělat, co chcete, a necháváte okolí, aby vás vinilo za vaše chyby. Chováte se opakovaně, stále se musíte hodně učit, abyste se mohli rozvíjet a převzít odpovědnost za svůj vlastní život. Tento výsledek však také naznačuje, že musíte tvrdě bojovat za dosažení svých cílů a umět si vážit lidí kolem sebe. To je nezbytné pro vaši prosperitu a osobní rozvoj.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.