Vítejte » NOVINKY » Test osobnosti: Nechte se tímto testem překvapit. Odhalí některé temnější stránky vaší osobnosti.

Test osobnosti: Nechte se tímto testem překvapit. Odhalí některé temnější stránky vaší osobnosti.

Tvar, který uvidíte jako první, prozradí něco o vaší osobnosti.

Tento osobnostní test vám pomůže zjistit něco víc o vaší povaze a prostředí, které vás obklopuje. Výsledky nejsou zdaleka stoprocentně pravdivé, ale možná vás překvapí. Jsou obecné a slouží jako vodítko.

Přesněji řečeno, tento psychologický test vám řekne něco více o vaší náchylnosti. Jak vnímáte kritiku? Chcete-li to zjistit, podívejte se na obrázek níže. Podívejte se na to pozorně. Tvar, který uvidíte jako první, odhalí rysy vaší osobnosti.

© Simpujcka

 

Pokud uvidíte šálek kávy…

Vidět šálek kávy znamená, že jste člověk s mnoha obavami. Bojíte se neznámého a zejména budoucnosti. Je o vás známo, že jste od přírody velmi plachý. Je pro vás obtížné oslovit druhé a bojíte se kritiky.

Na druhou stranu si můžete gratulovat ke své strukturované a organizované povaze. To vám může pomoci lépe plánovat jednotlivé etapy vašeho života. Není to však bez úskalí. Když dojde k neočekávaným událostem, jste často zaskočeni. Nevíte, jak reagovat a jak se podle toho chovat.

Tento postoj vám zejména brání žít naplno přítomným okamžikem a užívat si ho naplno. Trávíte čas starostmi o detaily a snažíte se neponechat nic náhodě.

Pokud vidíte tvar srdce…

Vidění linií srdce odráží sebestřednou osobnost. Jste velmi sebestřední. Rádi jste středem diskusí a přitahujete všechny pohledy.

Na veřejných akcích nebo ve společnosti se těžko smiřujete s tím, že vás mohou ignorovat. Abyste se cítili lépe, potřebujete, aby si vás někdo všiml.

Máte „pupkatou“ povahu a nevidíte, že byste mluvili o věcech, které se vás netýkají. Zájem o druhé nepatří k vašim vlastnostem.

Ačkoli máte rádi, když se na vás všichni dívají, nesnášíte kritiku. Máte o sobě vysoké mínění a jste přesvědčeni, že vše, co děláte, je správné, dokonce dokonalé. Je pro vás nepředstavitelné, že by vás někdo jiný mohl zneužít nebo ve vás probudit vaši temnou stránku.

Měli byste se naučit být pokornější. Snažte se být vnímavější, když se vám někdo snaží sdělit jiný pohled na věc. Nezabije vás to a může vám to dokonce prospět.

Pokud se o sobě chcete dozvědět něco víc, zveme vás k návštěvě našich dalších osobnostních testů. Máme několik překvapivých a zábavných.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.