Vítejte » NOVINKY » Test osobnosti: Objevte svůj osobnostní rys podle toho, jak držíte šálek!

Test osobnosti: Objevte svůj osobnostní rys podle toho, jak držíte šálek!

Projděte si kvíz a zjistěte více o své osobnosti!

Kromě toho, že jsou testy osobnosti dobrým rozptýlením pro mozek, se ukázalo, že jsou účinné i při rozklíčování povahových rysů jednotlivce. Přinášíme vám nový test, který z řeči vašeho těla odhalí část vaší osobnosti. Jste připraveni to zjistit?

Osobnostní kvíz: „Jak držíte svůj šálek?

V tomto vizuálním kvízu si prohlédněte 6 způsobů držení hrnku, které jsou naznačeny na následujícím obrázku, a určete, který z nich je ten váš. Jakmile najdete své obvyklé gesto, přejděte k dalšímu kroku, kterým je zvýraznění vašeho osobnostního rysu!

© Simpujcka

Test osobnosti: odpovědi na kvíz

Je čas zjistit, jaký je váš styl držení šálku!

1. Pokud jste zvolili první způsob

Jste sebevědomý člověk, který ví, co v životě chce. Máte však tendenci působit přehnaně sebevědomě. Tato arogance je pro vaše okolí nepříjemná.

2. Pokud jste zvolili druhý způsob

Vždy nasloucháte ostatním a umíte skvěle pracovat v týmu. Když pracujete sami, vaše produktivita a dynamika bohužel nejsou na stejné úrovni.

3. Pokud jste zvolili třetí způsob

Jste tichý a chladný člověk. Proto se vám často nedůvěřuje. Naučte se otevřít, abyste se nedostali do izolace!

4. Pokud jste zvolili čtvrtý způsob

Jste přemýšlivý a racionální člověk. Nikdy se nehrňte do žádné situace ze strachu z neúspěchu. Přílišná opatrnost vám brání užívat si života!

5. Pokud jste zvolili pátý způsob

Vaše citlivost je vaší silnou stránkou, ale lidé vás často neberou vážně. Naučte se zvládat svou přecitlivělost a emoce tak, abyste na své okolí nepůsobili jako dítě.

6. Pokud jste zvolili poslední možnost

Jste člověk, na kterého se můžete spolehnout, že si bude užívat života a bavit se. Vaše láska k dobrodružství a útěk od reality vám však mohou uškodit. Začněte přemýšlet o závažných otázkách svého života.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.