Vítejte » NOVINKY » Test osobnosti: Tvar vašich nohou vypovídá o vašem milostném životě

Test osobnosti: Tvar vašich nohou vypovídá o vašem milostném životě

V tomto kvízu se dozvíte několik překvapivých informací o svém milostném životě.

Rozhodnutí vstoupit do vztahu je především otázkou zralosti. Je důležité být svědomitý, protože být ve vztahu znamená vybrat si partnera, se kterým budete sdílet vzácné chvíle. Pokud chcete vědět, co můžete očekávat ve svých současných nebo budoucích vztazích, doporučujeme vám vyzkoušet tento osobnostní test. Stačí si jen vybrat ze čtyř uvedených čísel ten, který nejvíce odpovídá tvaru vašich nohou. Vaše volba pomůže určit aspekt vašich intimních vztahů. Mějte na paměti, že tento test nemá žádný vědecký základ.

© Simpujcka

 

Zvolili jste formu A

Tato volba znamená, že jste člověk, kterému nevadí vyjádřit své pocity, aniž by nutně druhou stranu k něčemu zavazoval. Představa, že druhou stranu nutíte k nějaké formě nucené náklonnosti, je vám odporná. V milostném vztahu svému partnerovi důvěřujete, protože neochvějně věříte v opravdovou lásku.

Zvolili jste formu B

V lásce je váš osud již zpečetěn a zajištěn. Rádi se seznamujete s novými lidmi. Jste velmi citliví a věnujete zvláštní pozornost znamením, která vám život posílá, abyste našli ideálního partnera.

Zvolili jste tvar C

Pokud vaše nohy vypadají takto, znamená to, že svého partnera velmi chráníte. Rádi je máte pro sebe a víte, že jsou po vašem boku v bezpečí. To vám však nebrání projevovat známky jemnosti. Rádi ho/ji chválíte a lichotíte mu/jí, aby pochopil, jak moc si ho/jí vážíte. Abyste ho utěšili a projevili mu svou náklonnost, nešetřete jemnými a něžnými slovy.

Zvolili jste formu D

Tato volba znamená, že máte poměrně seriózní osobnost a chování v lásce. Ve všech svých vztazích jsi purista. Rádi děláte věci tradičním způsobem. Jste nedůvěřiví k novým zážitkům a novým věcem. Připadají vám nesourodé a zvláštní. Normálnost a formálnost jsou pro vás tím nejlepším základem pro budování pevného vztahu.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.