Vítejte » Test osobnosti: Vlk je připraven sežrat ovci. Otestujte si své IQ jejich rozpoznáním.

Test osobnosti: Vlk je připraven sežrat ovci. Otestujte si své IQ jejich rozpoznáním.

En réalisant ce test de QI, vous allez pouvoir mesurer votre capacité intellectuelle grâce à un score QI.

Vysoké skóre IQ ukazuje, že jste inteligentní a pečlivý člověk. Podaří se vám dosáhnout hranice 130? To se podařilo jen několika málo lidem. Zvládnete to? Je to na vás!

Vaším úkolem je pozorně si prohlédnout obrázek níže a pokusit se na něm najít vlka. Vezměte si stopky a změřte čas, za který jste vlka našli.

Tes Kepribadian dengan mencari Serigala di tengah kawanan Domba. Vaše skóre IQ bude záviset na čase, který strávíte řešením této hádanky. Nejlepší je najít si klidné a pohodlné místo, abyste měli co největší šanci uspět. Rozptýlení nechte stranou, protože máte povolen pouze jeden pokus.

Odpověď: Zde je vlk připraven zaútočit na ovci na obrázku.

Na první pohled se nezdá, že by tento obrázek zobrazoval nějaké divoké zvíře, jako je vlk. Pokud nějaká existuje, pak proto, že její barva by byla podobná barvě ovce. Dokonce se říká, že vlk se může převléknout za ovci. Dávejte si proto pozor, abyste nepadli do pasti. Pro ty, kteří dosud nebyli schopni identifikovat masožravce, je v hejnu. Přesněji řečeno je v posledním řádku. Výsledek si prohlédněte na obrázku níže.

Zde je vaše skóre IQ

Pokud jste vlka našli dvě nebo tři vteřiny poté, co jste se na obrázek podívali, znamená to, že máte IQ vyšší než 30. Měli byste vědět, že toto skóre má jen velmi málo lidí. Jste nejen mimořádně inteligentní, ale věnujete pozornost každému detailu. Vyzkoušejte si své limity při řešení ještě obtížnějších hádanek.

Pokud vám to trvalo méně než 10 sekund, znamená to, že vaše IQ je vyšší než 120. Znamená to, že jste velmi chytrý člověk. Své skóre můžete vždy vylepšit řešením dalších hádanek. Protože jste již dostatečně chytří, neobtěžujte se snadnými úkoly.

Pokud vám to však trvalo déle než 10 vteřin, ukazuje to, že jste velmi vyčerpaní. Může se také stát, že se dostatečně nesoustředíte a něco vás rozptýlilo. Zkuste štěstí i v dalších testech IQ a osobnostních testech. Pozvěte k této výzvě rodinu a přátele a společně si užijte skvělou zábavu.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.