Vítejte » NOVINKY » Test osobnosti: Vyberte si lištičku a zjistěte, která negativní vlastnost převažuje ve vaší osobnosti.

Test osobnosti: Vyberte si lištičku a zjistěte, která negativní vlastnost převažuje ve vaší osobnosti.

Testy osobnosti jsou zajímavým nástrojem, který nám pomůže lépe porozumět našemu charakteru, našim motivacím a emocím. Pomáhají nám lépe poznat sebe sama a efektivněji zvládat složité situace každodenního života.

Tento osobnostní test je navržen tak, aby vám pomohl odhalit, který negativní rys ve vaší osobnosti převažuje. Budete vyzváni, abyste si vybrali jeden z několika symbolů lišky a zamysleli se nad tím, co pro vás může znamenat.

Jakmile si vyberete, budete moci určit, který negativní rys ve vaší osobnosti převažuje.

© Simpujcka

 

Obrázek 1

Lidé, kteří si vyberou lišku na obrázku 1, bývají velmi uvědomělí a kritičtí. Mají tendenci neustále o sobě pochybovat a jsou náchylnější k pochybnostem o svých rozhodnutích.

Tito lidé mají silný smysl pro odpovědnost a jsou obecně velmi spolehliví. Jejich sklon k pochybnostem jim však může bránit v rychlém a odvážném rozhodování.

Obrázek 2

Lidé, kteří si na obrázku 2 zvolili lištičku, jsou velmi přemýšliví a meditativní. Jsou velmi klidní a mírumilovní a mají tendenci ustoupit a analyzovat situace předtím, než se rozhodnou.

Jsou velmi svědomití a mají velký respekt k ostatním. Někdy však mohou být příliš podezíraví. Své srdce druhým neotevírají snadno.

Obrázek 3

Lidé, kteří si na obrázku 3 vybrali lištičku, jsou velmi inteligentní a chytří. Rádi řeší složité problémy a nacházejí kreativní řešení. Jsou také velmi nezávislí a rádi objevují nové věci.

Bohužel tato vlastnost může vést i k manipulativnímu chování. Lidé v jejich okolí se někdy mohou cítit zneužití, pokud si nedají pozor.

Věděli jste o Anně Dufourmantelle?

Anne Dufourmantelle byla francouzská filozofka, psychoanalytička a spisovatelka. Působila jako profesorka na univerzitě Paris 8 a byla spojena s École des Hautes Études en Sciences Sociales (EHESS). Napsala řadu knih o filozofii, mimo jiné Penser avec Whitehead, Éthique de la psychanalyse a L’Appel des mots.

Její knihy se zaměřují na meditaci a vztah mezi věděním a tělem. Po celou dobu své kariéry se angažovala v obhajobě takového typu humanismu, který uznává subjektivitu a touhu jako zdroje poznání.

Anne Dufourmantelleová tragicky zahynula v roce 2017, když se sama koupala na pláži v Saint-Raphaël. Její myšlenky nadále inspirují badatele a intelektuály po celém světě.

Tím tento test osobnosti končí. Doufáme, že se vám líbil a že jste zvědaví, která lištička se vkradla do vašeho života!

Nezapomeňte, že tento test nemá za cíl poskytnout vědecké hodnocení, ale pouze vás pobavit. Proto se dobře bavte a podělte se o něj se svými přáteli! Doufáme, že se zítra uvidíme u dalšího testu na našich stránkách.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.