Vítejte » NOVINKY » Test rozdílů: Najděte 3 rozdíly mezi těmito fotografiemi za 27 sekund!

Test rozdílů: Najděte 3 rozdíly mezi těmito fotografiemi za 27 sekund!

Otestujte si svou pečlivost a inteligenční kvocient a zároveň se pobavte s tímto IQ testem.

Dnešní test prověří vaše pozorovací schopnosti a IQ. Jedná se o vizuální test, který spočívá v pozorování dvou obrázků a hledání rozdílů mezi nimi.

Prezentace testu

Rozdílové hry jsou v módě jak na sociálních sítích, tak na webu. Tato mezi uživateli internetu velmi oblíbená mozková hra se může zdát snadná, ale je těžší, než se zdá. Zejména proto, že čas na nalezení všech chyb je poměrně krátký.

Vizuální test vám ukáže zahradnici v oblečení a klobouku. Na první pohled vypadají oba obrázky podobně, ale jsou zde tři rozdíly.

© Simpujcka

 

K jejich odhalení musíte využít své vizuální schopnosti, včetně bystrého pozorovacího smyslu. Musíte také využít své paměťové schopnosti a logické uvažování. Na nalezení správných odpovědí máte pouze 27 sekund.

Malý tip, který vám pomůže

Tuto hru je nejlepší hrát na klidném místě, kde se můžete soustředit. Odstraňte všechny rušivé vlivy a zdroje hluku, které by mohly překážet. Nezapomeňte si změřit čas, abyste zjistili, zda jste dodrželi časový limit.

Buďte pečliví a pozorně si prohlédněte všechny detaily na obrázku. Jen chytří lidé budou schopni v tomto krátkém čase uspět.

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.