Vítejte » NOVINKY » Test rozdílů: Otestujte své schopnosti, máte méně než 60 sekund na nalezení 3 rozdílů mezi těmito 2 obrázky.

Test rozdílů: Otestujte své schopnosti, máte méně než 60 sekund na nalezení 3 rozdílů mezi těmito 2 obrázky.

Pozor, tento test je určen jen pro ty nejodvážnější. Na nalezení rozdílů máte 60 sekund!

Které živé bytosti mají podle vás nejlepší zrak? Jsou to kočkovité šelmy, hmyz nebo ptáci? Podle nejnovějších výzkumů mají nejlepší zrak dravci. Stejně jako orel, který je schopen vnímat objekt o velikosti 10 cm, a to ve výšce 1 km, je to skutečný přírodní výkon. Jaká je vaše schopnost vnímat detaily, aniž byste se odvolávali na toto zvíře? Zjistěte to pomocí níže uvedeného testu.

Jak provést tento test, který může stimulovat vaše neurony?

Tento test prověří vaše pozorovací schopnosti, ale také vaše myšlení. Pomůže vám to zlepšit schopnost všímat si detailů a věcí, které by mohly zůstat bez povšimnutí.

Když budete mozek stimulovat a zvykat si na tento druh cvičení, budete schopni rychleji analyzovat věci.

Uvědomte si, že obtížnost tohoto testu je navzdory nevinnosti obrázku mimořádně vysoká. Soustřeďte se co nejvíc, abyste rozpoznali rozdíly. Nezapomeňte, že máte pouze 60 sekund!

Tento test je velmi jednoduchý. Stačí najít 3 rozdíly mezi oběma obrázky, které se zdají být totožné. Je důležité nenechat se unést hledáním chybějících nebo dalších předmětů.

Obtížnost této hry je jemnější. Prohlédněte si obrázek podélně i na šířku a všechny prvky na něm a zkontrolujte, zda je vše na svém místě. Na nalezení těchto rozdílů máte 60 sekund, takže je to na vás!

© Simpujcka

 

Vyzýváme vás, abyste klikli na tlačítko „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.