Vítejte » NOVINKY » Test rozdílů: Pokud jste všímaví, dokážete během 25 sekund rozpoznat 3 rozdíly mezi těmito dětmi.

Test rozdílů: Pokud jste všímaví, dokážete během 25 sekund rozpoznat 3 rozdíly mezi těmito dětmi.

V dnešním IQ testu se vrátíte do dětství.

Úroveň však zdaleka není primární! Vzpomínáte si na rozdílové hry? Dnes vyzveme vaše pozorovací schopnosti. V tomto vizuálním testu si vyzkoušíte své zrakové schopnosti. A uvidíte, že po složení této vizuální skládačky bude váš zrak stimulovanější a efektivnější! Pochybovali jste o tom? Vyzkoušejte to hned!

IQ test: „Jaké jsou 3 rozdíly na obrázcích těchto dětí?

Věděli jste, co je to zraková ostrost? Je to kritérium dobrého vidění. Zahrnuje schopnost rozlišovat drobné detaily. Pokud máte dobrou zrakovou ostrost, znamená to, že jste dobrý pozorovatel! Při tomto vizuálním testu však nezapomeňte, že se musíte také maximálně soustředit, abyste dobře využili svůj smysl pro detail a postřeh!

Na dalším obrázku uvidíte dva stejné obrázky. Jedno z několika dětí, které si spolu hrají. Tyto dva obrázky si však nejsou tak podobné, jak se zdá. Na těchto obrázcích jsou skryté rozdíly. Vaším úkolem je najít je. Celkem musíte určit 3 rozdíly.

© Simpujcka

 

Na splnění této výzvy máte 25 sekund! Je to na vás!

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.