Vítejte » HOROSKOP » Únor 2023 zcela změní život těchto znamení zvěrokruhu: konečně přijde štěstí.

Únor 2023 zcela změní život těchto znamení zvěrokruhu: konečně přijde štěstí.

Milostná setkání, profesní úspěch, prosperující finanční situace a mnoho dalšího ! Únor slibuje nečekané události zejména pro ty, kteří se narodili za určitých konstelací zvěrokruhu.
Jupiter v Beranu, Venuše prochází znamením Ryb, koncem měsíce vstupuje do znamení Berana a Slunce se přesouvá z Vodnáře do Ryb. Nastává čas změn a hluboké transformace…

Držte si palce, aby vaše astrologické znamení bylo součástí šťastné trojice pro druhý měsíc roku 2023 !

Hvězdy se na nás dívají shora a tancují pod našimi hlavami, aby se spojily s těmi obyvateli zvěrokruhu, kterým v tomto měsíci únoru udělují svou milost a požehnání.

Kdo jsou ? Zjistěte to níže !

Která tři znamení zvěrokruhu se v únoru 2023 zcela změní?

Jupiter je od 20. prosince 2022 na dlouhé cestě v Beranu, Venuše je od 27. ledna 2023 v Rybách a od 20. února se chystá zatmění Berana a nakonec vládce kosmu Vodnář od 18. února předá pochodeň Rybám, aby uzavřel astrologický rok. Štěstí se konečně obrací ke třem znamením zvěrokruhu, radost a optimismus budou na jejich straně po celý únor.

Býk

© Canva

Hvězdy tě sledují, Býku! Letos v únoru budete muset učinit strategické rozhodnutí týkající se vaší kariéry, které bude pravděpodobně závratné, ale bez nejmenších pochybností dlouhodobě prospěšné. Jupiter prochází znamením Berana a vyzývá vás, abyste objevili zcela novou cestu, která vás povede k profesnímu úspěchu a úspěchu.

Možná potřebujete rozvíjet své dovednosti nebo absolvovat rekvalifikační kurzy, abyste zlepšili své schopnosti ? Ať už se jedná o postup na vyšší pozici ve firmě, kde právě pracujete, nebo o přijetí nové příležitosti a rozhodnutí změnit kariéru, připravte se, protože vás čekají velké kroky.

Pokud chcete něco dokázat a dosáhnout svých cílů, otevřete svou náruč novým věcem. Astrologové však radí, abyste se nenechali ovládnout emocemi a zachovali klid, zejména pokud se chystáte učinit důležité rozhodnutí.

Lev

© Canva

Láska přichází hlavními dveřmi, uvítáte ji? V každém případě vám to astrologové radí. Na začátku února vstoupí do vašeho znamení úplněk a přinese důležité změny. Pokud jste samotář, není možné zůstat déle sám, protože vašemu šarmu nelze odolat !

Pokud nejste v manželství spokojeni, Venuše v Beranu vás může podnítit k tomu, abyste situaci s partnerem ještě více zkomplikovali. Nenechte se ovládnout svou impulzivitou a použijte svou moudrost, abyste zachránili svůj vztah. Hvězdy vám důrazně doporučují, abyste se vyvarovali ostrých slov a nespěchali s rozhodováním.

Možná, že když budete trpěliví, podaří se vše napravit. V každém případě, milí zrozenci znamení Lva, nechte vesmír, aby pro vás tyto věci zařídil v zákulisí, a užívejte si výsledku, který vám nabízí.

Ryby

Hvězdy vám slibují: únor bude ve znamení projevů štěstí! Pokud máte zvláštní nadání nebo vášeň, najdete způsob, jak ji lukrativně využít. Od začátku měsíce budete dostávat profesní příležitosti, se kterými si nebudete vědět rady.

Úplněk 5. února, který je ve znamení Lva, vám navíc osvětlí cestu a povede vás k úspěchu. Stačí si jen věřit a jednat spontánně beze strachu z odmítnutí nebo odsouzení druhými. Milé Ryby, Venuše je od 15. února v konjunkci s Neptunem, buďte opatrní, pokud se musíte rozhodnout.

Tato planeta spojená se světem snů může vyvolávat iluze a klamat vás. Proto je lepší s konečným výběrem chvíli počkat. Ti z vás, kteří se narodili ve Vodním živlu, očekávají výraznou změnu své finanční situace.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.