Vítejte » Určitě dobře vidíte? Zkuste do 15 sekund najít na obrázku slovo láska.

Určitě dobře vidíte? Zkuste do 15 sekund najít na obrázku slovo láska.

Dobrá zraková ostrost je schopnost jedince rozlišit znak, vzor nebo postavu ze souboru. Pokud máte výborný zrak, vyzkoušejte tuto vizuální výzvu dne.

Otestujte si kvalitu svého zraku pomocí tohoto testu a nezapomeňte využít své kognitivní schopnosti. K úspěšnému absolvování tohoto testu nestačí pouze ostrost zraku. Musíte také prokázat, že máte dobré pozorovací a analytické schopnosti.

V následujícím vizuálním testu máte pouze 15 sekund na to, abyste našli slovo „LOVE“. Pozorně si prohlédněte obrázek níže, na kterém je vyryto srdce s jedinečným nápisem. Pouze jedno z mnoha srdcí obsahuje slovo „Love“ – je na vás, abyste ho našli. Těchto 15 vteřin začíná, když jste připraveni a soustředěni!

Tes fokus: Temukan kata LOVE pada gambar ini dalam 15 detik untuk menguji penglihatan tajam mata Anda.*

Vizuální test: odpověď

Časový limit vypršel. Jak se vám tento test osvědčil? Je třeba říci, že úroveň byla vysoká. Potíž spočívala především v tom, že písmo a barvy nápisů byly podobné a že bylo třeba zkontrolovat velké množství srdcí. Je čas sdělit vám odpověď na tento vizuální test!

Řešení: Přesnou polohu srdce s vyrytým slovem „Love“ najdete na následujícím obrázku. Na pravé straně bylo růžové srdíčko.

Leták kata LOVE.*

Pokud se vám podařilo najít slovo Láska dříve, než vypršel čas, máte orlí zrak. Máte dobrý výhled. Pokud se vám to bohužel nepodařilo, znamená to, že musíte zbystřit zrak. Můžeme vám pomoci rozvíjet vaši vizi pomocí našich různých výzev. Existují testy, které vám pomohou trénovat zrak na rozlišování obrázků, čísel nebo písmen. Nebojte se, později se vaše vizuální dovednosti zlepší a výzvy, jako je ta dnešní, pro vás nebudou žádným tajemstvím! Buďte trpěliví! Mezitím můžete tuto vizuální výzvu sdílet se svými přáteli, kolegy a rodinou.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.