Vítejte » Úroveň vizuální výzvy pro nejvíce APTITUDŮ, najděte 10 rozdílů za 30 sekund

Úroveň vizuální výzvy pro nejvíce APTITUDŮ, najděte 10 rozdílů za 30 sekund

V letošním roce 2023, kdy se vracíme do školy, využíváme příležitosti ukázat vám vizuální výzvu v podobě animace dětí hrajících na basketbalovém hřišti, což je jedna z nejoceňovanějších činností těch nejmenších v domácnosti, když se vracejí do školy.

Abychom si udrželi mentální a vizuální aktivitu, je třeba pravidelně trénovat mysl pomocí hádanek, výzev nebo vizuálních úkolů. Při této příležitosti budete muset mít trpělivost a zrak, abyste rozpoznali 10 rozdílů mezi dvěma obrázky.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte najít 10 rozdílů, které se skrývají na druhém obrázku vpravo. Na vyřešení tohoto úkolu máte časový limit 30 sekund, jste připraveni?

Najděte 10 rozdílů v této nové vizuální výzvě | denischrist / Depositphotos

Tento koníček je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže ho můžete sdílet s přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Řešení vizuální výzvy

Jak těžký byl test? Odpověď na tuto vizuální výzvu je vyznačena červenými kroužky, které zvýrazňují detaily, jako je oblečení dětí, budovy a některé prvky vozidel, které nejsou zobrazeny na obrázku vlevo.

Odpověď na výzvu je označena kroužky| denischrist / Depositphotos

Pokud tuto výzvu nezvládnete, vyzýváme vás, abyste pokračovali v tréninku s dalšími vizuálními výzvami, které pro vás máme, a překonali tak svůj rekord.

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.