Vítejte » Horoskop » V březnu 2023 získají 3 znamení zvěrokruhu jackpot.

V březnu 2023 získají 3 znamení zvěrokruhu jackpot.

Březen rozprostírá svá křídla a přináší s sebou přísliby a zázraky. Týden již uplynul, ale stále je čas využít jeho hravé planetární energie v následujících třech týdnech. Jupiter a Venuše v Beranu, zatímco Slunce, Merkur a Saturn se přesunou do znamení Ryb. Nebeská pokladnice se na nás valí a 3 znamení zvěrokruhu budou mít možnost ji plně využít po celý tento měsíc březen 2023. Pojďme luštit!

Která znamení zvěrokruhu proletí březnem bez špatného počasí a zádrhelů a dosáhnou materiálního úspěchu? Astroložka Angela Pearl nám přináší své předpovědi pro tato šťastná znamení zvěrokruhu ve třetím měsíci roku.

Která tři znamení zvěrokruhu pravděpodobně v březnu 2023 trefí jackpot?

Radujte se, milí čtenáři, jaro se blíží velmi brzy… Mírné teploty nás vybízejí, abychom vylezli z kukly a užili si přírody, která se konečně probouzí a vřele nás vítá! Z astrologického hlediska je toto období příznivé pro dynamiku a motivaci, přičemž nás hvězdy povzbuzují k pohybu vpřed. Po introspektivní zimě je čas pustit se do akce a objevovat nové příležitosti, nemyslíte? Objevte rodilé znamení zvěrokruhu, kteří budou v březnu 2023 na koni!

Beran

Milí rodilí znamení Berana, zdá se, že hvězdy jsou na začátku března na vaší straně! Díky jejich pomoci se vám pravděpodobně poštěstí získat spoustu peněz. Snadno se vám také podaří splnit úkoly, které se zdály být obtížné. Díky tomu, že se Venuše i Jupiter pohybují ve vašem znamení, můžete dokonce dosáhnout finanční svobody, o které jste snili. Pro ty z vás, kteří podnikají, by to mohlo mít podobu odměny nebo velmi vysoké návratnosti investic! Ať už je to jakkoli, buďte připraveni tyto příležitosti vděčně přivítat a dobře je využít k včasnému dosažení svých cílů! Saturn ve znamení Ryb na vás shora dohlíží, rodilí příslušníci ohnivého živlu, a tak vám důrazně doporučujeme, abyste vytrvali ve svém úsilí o zlepšení svých schopností, což by mělo značný vliv na vaši finanční situaci. V zaměstnání můžete být povýšeni, což by mohlo mít značný vliv na váš příjem. Vaše pokroky totiž nezůstanou bez povšimnutí vašich nadřízených, na které udělají takový dojem, že budou uvažovat o zvýšení platu a o prémiích!

Blíženci

Milí Blíženci, s příchodem období Ryb se na obzoru rýsují skvělé finanční příležitosti! Váš dlouho očekávaný profesní postup by se měl konečně uskutečnit a příjemné překvapení v podobě nečekaného bonusu by mohlo vaše úsilí dokonce korunovat. Merkur se přesouvá do znamení Ryb, a abyste maximalizovali své šance na úspěch, doporučujeme vám obklopit se podobně smýšlejícími lidmi! Připravte se na to, že díky své píli a tvrdé práci budete sklízet plody svého úsilí. Co se týče profesních problémů, které by se vám mohly postavit do cesty, nemějte strach, protože planety se vyrovnávají a nabízejí vám vítanou pomocnou ruku! Rodáci vzdušného živlu, pokud budete i nadále pracovat se stejnou energií a odhodláním, mohli byste brzy dosáhnout svých finančních a profesních cílů a Jupiter v Beranu se o to postará! Jak již bylo řečeno, neváhejte na této cestě vytrvat a využijte nabízených příležitostí k rozvoji své kariéry.

Váhy

Pokud jde o vás, Váhy, astrologové vám tento měsíc předpovídají, že vám bude nabídnuta finanční pomoc, je to jistě vítaná úleva slyšet tuto dobrou zprávu, že? Vzhledem k duu Jupiter-Venuše v Beranu se vám důrazně doporučuje, abyste zvážili změnu kariéry, protože by to mohlo mít okamžitý dopad na vaše finance! Hvězdy předpovídají, že během následujících tří týdnů byste mohli radikálně změnit svůj život k lepšímu tím, že prozkoumáte nové profesní příležitosti. Kromě toho je Slunce v Rybách, takže byste toho mohli využít právě teď! Navíc se do tohoto vodního znamení přesouvá také Merkur, takže se připravte na to, že vás někdo seznámí s někým, kdo vám poskytne cennou pomoc při hledání vysněné práce! Navíc je pravděpodobné, že od svých nadřízených dostanete dobrou radu, která by vám mohla pomoci rychleji stoupat po firemním žebříčku a postoupit v kariéře. V každém případě mějte oči otevřené pro příležitosti a buďte připraveni využít tu SPRÁVNOU příležitost; nepropásněte ji!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.