Vítejte » HOROSKOP » V roce 2023 prožijí tato 4 znamení skutečnou pohádku. Pokud se vás to týká, zjistěte to rychle !

V roce 2023 prožijí tato 4 znamení skutečnou pohádku. Pokud se vás to týká, zjistěte to rychle !

Jupiter, Pluto a Saturn jsou v pohybu… a v roce 2023 se vydávají zcela novou cestou. Tyto planetární tranzity dávají impuls a kouzlo k tomu, abyste prožili výjimečný a nezapomenutelný rok.

Ti nejšťastnější z vás se budou moci konečně uvolnit, přijmout svůj osud a posílit svou motivaci.

Bude vám osud v roce 2023 nakloněn ? Podle předpovědí astrologů byla určena 4 znamení zvěrokruhu, která budou těžit z dobrého vlivu vesmírných událostí, které se budou odehrávat v tomto roce.

Kterým znamením zvěrokruhu budou hvězdy v roce 2023 žehnat?

Ještě jsme sice neopustili první měsíc roku, ale už cítíme, jak nás energie tohoto nového začátku zaplavuje svou vesmírnou dobrotou. Jupiter pokračuje ve své pouti Beranem a opouští ho, aby se přesunul do Býka, Saturn dokončuje svou pouť Vodnářem a přesouvá se do Býka.

Pluto dokončí svůj přechod do Kozoroha a poté se zatmí do Vodnáře. Zhruba řečeno, lidé narození pod 4 souhvězdími se během tohoto roku pravděpodobně stanou skutečnými šťastlivci.

Beran

Některé planety, které se již delší dobu nepohybovaly, konečně tranzitují. Jupiter ve znamení Berana a následně Býka, Saturn ve znamení Vodnáře a následně Býka a Pluto ve znamení Kozoroha a následně Vodnáře přinášejí zcela novou dynamiku, která vysílá dobré vibrace do těchto ohnivých živlů.

To se dalo čekat, ne ? V určitém okamžiku letošního roku zazáří na noční obloze hvězda a osvětlí cestu tomuto ambicióznímu znamení, které nikdy neusíná na vavřínech. Zhruba řečeno! Berani budou mít spoustu příležitostí, aby naplnili svůj potenciál a dokázali světu, že si zaslouží být úspěšní!

Býk

Pokud patříte ke znamení Býka, pravděpodobně jste od začátku roku 2023 pocítili příliv vitality a jasných, kreativních nápadů! Tento rok je pro Býky skutečně zlomovým rokem, který znamená přelom v jejich životě. Saturn se přesune z Vodnáře do jejich znamení a tito lidé budou mít konečně sílu osvobodit se od všeho, co je zatěžuje, a vyhnat ze svého života špatné vlivy a negativní energii.

I když rok 2023 nebude z profesního hlediska zrovna hladký, pro tak vytrvalé znamení by to rozhodně nemělo být překážkou. Díky tomu se jim podaří znovu získat motivaci a chuť k výzvám. Navíc zde najdou velmi zajímavé příležitosti, jak se pustit do lukrativních projektů.

Blíženci

Těm, kteří se narodili v souhvězdí Blíženců, přinese rok 2023 hodně štěstí a bude velmi bohatý na zvraty všeho druhu. Příslušníci tohoto pečlivého a obchodně zdatného znamení si konečně budou moci vychutnat, co znamená být úspěšný. Jejich tvrdá práce se konečně vyplatí a budou si moci na chvíli odpočinout od každodenního shonu. Pro lidi, kteří jsou velmi společenští, je tato vlastnost podmínkou, která jim umožní dosáhnout v tomto roce dobrých výsledků.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par ASTRO COFFEE (@astrocoffeecz)

Co se týče sociálních vztahů, budou tito příslušníci vzdušného živlu konečně schopni věnovat svým blízkým čas a pozornost, kterou potřebují. Kromě toho by Blíženci měli tento rok využít ke splnění svých nejdivočejších snů, protože hvězdy jsou na jejich straně a pomáhají jim překonat všechny překážky, na které narazí!

Ryby

Zrozenci tohoto vodního znamení mají v roce 2023 obzvlášť velké štěstí. Jupiter se přesouvá z Berana do Býka, takže mohou z tohoto roku vytěžit maximum a dát si dobrá předsevzetí, která výrazně zlepší jejich život. Astrologové jsou přesvědčeni, že lidé narození v této konstelaci zvěrokruhu budou mít rok plný štěstí, radosti a nadšení. Hvězdy je však žádají, aby se trochu snažili udělat svět lepším.

Osud je tedy štědře odmění za jejich altruismus, laskavost a velkorysost. V oblasti kariéry se musí zrozenci ve znamení Ryb více věnovat svému profesnímu životu. Co je čeká? Bohatství a prosperita! Je to na vás, Ryby!

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.