Vítejte » Viděli jste ho znovu? Mezi plameňáky je malé srdce, najděte ho v této vizuální výzvě.

Viděli jste ho znovu? Mezi plameňáky je malé srdce, najděte ho v této vizuální výzvě.

Pokud se vám ve vizuální soutěži podařilo najít ropuchu ukrytou mezi rostlinami, je nyní čas znovu vyzkoušet své schopnosti a najít srdce ukryté mezi plameňáky. Jste připraveni?

Jak víme, vizuální výzvy se staly virální formou zábavy. Prostřednictvím různých obrázků mohou uživatelé využít své dovednosti k nalezení předmětů skrytých před zraky a otestovat své mentální schopnosti.

Při této příležitosti vám ukážeme malou výzvu, která se skládá z řady poměrně podobných plameňáků, kteří skrývají malé srdce na očích.

Proto vás vyzýváme, abyste využili svůj volný čas a během několika sekund vyřešili tuto vizuální výzvu. Zvládnete to? To se dozvíme níže.

Vizuální výzva

Pro splnění tohoto vizuálního úkolu je třeba vycvičit oči a mysl, aby našly srdce. K tomu se musíte následujících 30 sekund co nejvíce soustředit, abyste obraz viděli zřetelně a ocenili všechny detaily.

Najdi své srdce mezi plameňáky (Cool Guru)

Na rozdíl od jiných koníčků vykazují vizuální výzvy určitý stupeň obtížnosti pro každého, kdo si chce během několika vteřin zbystřit mysl a zrak a najít uvedené cíle.

Už jste našli řešení vizuální výzvy? Zde je odpověď, jakmile vyprší váš časový limit.

Řešení vizuální výzvy

Pokud se vám podařilo najít srdíčko mezi růžovými plameňáky, gratulujeme! Pokud jste to neudělali, zveme vás k dalšímu zkoušení dalších MILENECKÝCH vizuálních výzev ZDE , tak si hrajte a bavte se s rodinou a přáteli!

Řešení vizuální výzvy Flamingo (Cool Guru)

mm
O autorze, Daniel
S Simpujcka se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.